1. Мечты рождают цели.
Всякий раз, когда мы о чем-то мечтаем, и если мы делаем это продуктивно, в нашей голове рождается цель. Цели – это то, без чего невозможно быть максимально успешным. Если наши мечты остаются мечтами, они не приносят должного результата. Цель – это та точка, в которую мы хотим попасть, и увидеть ее можно только посредством мечты.
2. Мечты высвобождают энергию.
Когда человек мечтает о том, чего хочет достичь, в его жизнь высвобождается необходимая энергия для движения вперед. Мечта открывает в нас источник внутренней энергии, которая двигаться вперед и дает силы на преодоление сложностей. Благодаря мечте, которая полыхает в нашем сердце, мы раскрываем свое мышление, а энергия сделать его более эффективным. За счет той энергии, которая высвобождается вместе с грезами, наш мозг может увидеть тысячи вариантов выхода из сложных ситуаций на пути к ее достижению.
Поєднання жанрів в період панування класицизму не допускалось. В художньому мистецтві є обов'язкові для виконання канони, які зобов'язують чіткий поділ фігур, недоступність алегорії, а так само аллегоричности.
Незважаючи на явну консервативність напрямки, стиль послужив початком немаленькому кількості художніх традицій. До них відносяться - закінченість композиції, узгоджені форми, відповідна передача форм.
Класичні живописці створили своє особисте відчуття кольору. На передньому плані постійно переважав коричневий колір, на середньому - зелений, а на дальньому плані блакитний колір. Це створювало картинам додаткову об'ємність, і це враження відмінно додавала гра світлотіней.
Художники під час панування класицизму прагнули в своїх роботах показати співзвуччя і гармонію, а так само до Ідеалізування і створення прекрасного. Барвисті почуття і емоції вважали недоречними і навіть потворними. Сюжет картини повинен був закликати глядача до величі розуму над почуттями та емоціями, а також пропаганда порядку у всіх сферах життя.
Ось❤️