М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
serialoman3
serialoman3
26.02.2021 17:22 •  Литература

24.Укажи, с кем не воевал Александр Невский?
А) со шведами
Б) с монголами
В) с немцами

👇
Открыть все ответы
Ответ:
chief5
chief5
26.02.2021
Есть МИНИМУМ три сказки Царевна лягушка в печатном виде...
в обработке Толстого А. Н.
в обработке Афанасьева А. Н.
В пересказе М. А. Булатова
Все три отличаются
Есть даже в стихах Евгений Иванович Редин написал

Но в целом в мультфильме добавили предысторию, объясняя, с какой-такой радости Кащей сделал Василису лягушкой. Кое-как объяснили, и с чего Баба-Яга Ивану, хотя лениво, лениво: у нее, мол, старые счеты с Кащеем. Но вот чем руководстовался царь, приглашая младшего сына на пир с лягушкой, совсем неясно: унизить вроде не хотел, но не мог же не понимать, что ставит Ивана в идиотское положение. И почему-то убрали даже те мотивации, которые в сказке были внятными: с чего это Иван, например, хотел сначала убить медведицу, волчицу и соколиху. В сказке он просто был очень голоден. А тут как-то на бегу, чуть ли не из спортивного интереса. Но в общем, режиссер со сценаристом явно не ставили задачи пропустить сказку сквозь себя.

Зато добавили Ивану несколько трудностей: Горыныча, чтобы зарубить, необходимость не просто ломать иглу, а воткнуть ее в Кащея, и проблему оживления того, что было простое, а стало золотое.

Кащей вообще запоминающийся вышел. Искренне не понимал, как это Василису не восхищает обилие золота с его даром к оборотничеству, мог бы и красавцем прикинуться, но ему это просто в голову не пришло. Ему бы еще ума к его фактурности, вообще бы был прекрасный Враг.
4,5(52 оценок)
Ответ:
mrusinova
mrusinova
26.02.2021
Образ захара беркута, найстаршого та наймудрішого чоловіка у громаді, втілює в собі найкращі людські якості. саме завдяки його розуму та життєвому досвіду тухольці перемагають численне монгольське військо. адже ідея загатити потік, поваливши священний камінь, належить саме захарові беркуту. це чесна людина, всім серцем віддана своєму народові. він не може зрадити свій народ навіть тоді, коли бурунда-бегадир загрожує вбити рідного сина беркута — максима. і хоч серце його крається від нестерпного болю за власну дитину, відповідь захара бегадиру однозначна й непохитна: «ну, то погинемо всі до останнього в бою, а тоді по наших трупах нехай собі монголи йдуть, куди хочуть. тоді бодай ми сповнимо свій обов’язок. а тепер робити з ними згоду, а ще таку згоду: міняти одного хлопця за руїну наших сусідів, се була б ганьба, була б зрада. яка користь верховинським і загірним із мого сина? тілько ж знайте, що лише по трупі останнього тухольця ви зможете вийти з сеї долини». жертва, яку приносить захар беркут в ім’я свого народу, його жорстока відповідь змушують здригнутися всю громаду. дехто зі старців пропонує беркутові прийняти пропозицію бурунди-бегадира, але ватажок тухольської громади залишається непохитним у своєму рішенні: «…тут діло йде про наших сусідів, верховинців і загірян, котрі спустилися на нашу оборону і тепер мусили б усі, неприготовані, погинути від монголів. для того я говорю вам: не дбайте про мого сина, а рішайте так, як би він був уже в гробі! » важка, довга битва закінчується перемогою тухольців над татаро-монгольським військом. коли останній ворог був мертвий, коли не лишилося жодної живої душі у ворожому таборі, сили покинули захара беркута. саме в цю хвилину з’являється його син, живий та неушкоджений. але виснажлива душевна напруга під час битви й те величезне потрясіння, якого зазнав захар беркут від несподіваної появи максима, якого він вважав мертвим, остаточно зламали літню людину. ватажок тухольців помирає, але помирає щасливим, заспокоєним, з усмішкою на губах. він виконав свій обов’язок, захистив рідний край, гідно переніс складне випробування, яке випало на його долю. така людина, як захар беркут, заслуговує на глибоку повагу й вічну пам’ять. схожі публікації моє відкриття євгенія замятіна — замятін євгеній морально — філософський зміст казки «маленький принц» — сент — екзюпері антуан «поетом можеш ти не бути, але громадянином бути зобов’язаний» — некрасов микола пейзаж у розкритті задуму автора (по творі горького «баба изергиль») — горький максим повний зміст дядюшка эйнар брэдбери р — часть 1 провідна мораль байок л. глібова звідки біжить мцыри й до чого він прагне? — лермонтов михайло короткий зміст «золотого осла» — антична література короткий зміст простодушний вольтер ф. — м тема гріха, відплати й покаяння в п’єсі островського «гроза» — островський олександр
4,4(17 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ