М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ilgam2000
ilgam2000
17.02.2020 22:54 •  Литература

Зачем люди путешевстуют сочинение 100-120 слов

👇
Ответ:
lox53
lox53
17.02.2020

1. В основном люди отправляются в путешествие, чтобы отдохнуть. Не важно, куда они поедут, только бы не видеть свое рабочее место. Ведь смена среды пребывания — это лучший отдых и это прекрасная

возможность для мозга начать думать в другой плоскости или вообще не думать и наслаждаться океаном за окном. А после можно снова полюбить свою работу. В этом что-то есть.

2. Любовь к планированию. Дня некоторых путешествие — это прекрасная возможность проявить свои организационные навыки. Даже те, кто не любит это делать в других сферах жизни — с радостью справляются с поставленными задачами при составлении маршрута, выборе отеля, экскурсий, вечерние развлечения и подбор участников для совместимости их в путешествии.

3. Общение с людьми. Что может быть интереснее, чем завести новых друзей? А во время путешествия это получается на много проще и интереснее, по скольку человек находится в расслабленном состоянии и открыт к общению. Непринужденные беседы, Совместные интересы и уже плюс один друг в другой стране у вас есть. А когда таких собираются десятки, понимаешь, что мир не так уж велик и его реально весь увидеть.

4. Познание других религий. Нередко можно услышать, что человек отправился в путешествие потому что его интересуют взгляды других народов, их традиции и вера. В таком путешествии Вы сможете наконец обрести себя и найти ответы на интересующие во если у вас не получалось это сделать раньше.

5. Решение проблем. Если у вас накопилась гора нерешенных во то смело отправляйтесь в путешествие. Всего за несколько дней Ваш ум очистится от назойливых мыслей и решение придет само собой. Это на много эффективнее чем думать 24 часа без остановки. Проверьте, потом поделитесь опытом.

6. Фотография. Любовь к отображению своих взглядов на этот мир тянет путешественников в разные уголки, где уже были сотни людей или не ступала нога человека. Главной преследуемой целью становится — сделать фото с такого ракурса, которого остальные еще не нашли. И считать его лучшим, потому что оно найдено вами.

7. Изучение иностранных языков. Лучше всего учеба проходит во время практики, а именно общения с оригинальным носителем иностранного языка. Для этого люди отправляются в страны, которые меньше всего говорят на родном языке и окунаются с головой в местные сокращения и акценты. Это будоражит, кажется, еще мгновение и этот язык станет родным.

8. Познание себя и близких людей. Хочешь узнать человека по настоящему — отправься с ним в путешествие. Такой же принцип работает и при одиночной поездке. Когда ведется внутренний диалог сам с собой, а потом он прекращается и в этот момент Вы открываете для себя очередную истину. Не бойтесь узнать правду про тех, кому собрались доверить свою жизнь, отправляйтесь с ним на отдых.

9. Любовь к путешествиям. У каждого свое хобби в жизни. У некоторых это собирать открытки, магнитики или сахарные стики. А кто-то собирает путешествия и отмечает или стирает их на карте travel map.

10. Путешествие — это стиль жизни. Это люди, которые не могут сидеть в 4-х стенах. Им нужен воздух, дороги, горы, другие города иначе они потеряют смысл своего существования. Это болезнь, она не излечима и несомненно приятна, но не всеми одобряема. Далеко не каждый готов тратить свое время именно таким образом.

4,8(93 оценок)
Ответ:
joker902
joker902
17.02.2020

Люди путешествуют, чтобы разнообразить свою жизнь. Жизнь современных людей- по большому счету суета. И люди путешествуют, чтобы хотя бы в период отпуска чувствовать себя полностью счастливыми, радостными, веселыми, расслабленными, не иметь проблем.

Другие причины - это увидеть другие города и страны, посмотреть, как живут другие люди.

Кто-то путешествует для занятия спортом: лыжный спорт, сноуборд, серфинг, дайвинг.

Смена обстановки, плавание, загар - все это причины.

Еще путешествуют, чтобы поправить здоровье, подлечиться, в этом случае отдыхают в санаториях, на курортах с целебной водой, грязями.

Вывод:Люди путешевствуют для:

СаморазвитияРеализации чего либоЗнанияРазнообразие в жизни
4,7(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Dara005
Dara005
17.02.2020
Только пересказ)

Читаючи твори А. де Сент-Екзюпері, гостріше відчуваєш красу світу й силу людського потягу до братерства. Письменник і пілот загинув за три тижні до визволення рідної Франції (1944) - він не повернувся на базу з бойового завдання, але його книги продовжують допомагати нам краще розуміти себе й навколишній світ. 
      Філософська казка "Маленький принц" була написана Екзюпері незадовго до загибелі. Мудрість її натяків не завжди можна передати формулами й словами. Півтони і відтінки алегоричних образів такі ж ніжні, як і витончені малюнки, якими автор ілюстрував свій твір. 
      Маленький принц - головний персонаж казки - показаний нам у подорожі, у русі, у пошуку, хоч він і розуміє, що час від часу треба зупинятися й оглядатися назад і навкруги: якщо йти прямо перед собою, куди очі дивляться, то далеко не зайдеш. На різних планетах він зустрічається з їх дорослими мешканцями, які за цифрами доходів, честолюбством, жадібністю забули про своє людське покликання. 
      На Землі Маленький принц потрапляє в сад із безліччю троянд. У цю важку для малюка хвилину, коли він відчуває зворушення від думки, що троянда обманювала його, кажучи про свою неповторність, з'являється Лис. Він говорить про бездонність людського серця, вчить істинному розумінню любові, яка гине у метушні життя. Ніколи поговорити щиро, зазирнути усередину самого себе, замислитися про сенс життя. Щоб мати друзів, треба дарувати їм усю душу, віддавати найдорожче - свій час: "Твоя Троянда така дорога тобі через те, що ти віддавав їй стільки часу". І Принц розуміє: його Троянда - єдина у світі, тому що він її "приручив". Кожне почуття, у тому числі й кохання, треба заслужити невпинною душевною працею. "Добре бачить тільки серце. Найголовнішого очам не видно". Треба вміти бути відданим у дружбі і коханні, не можна пасивно ставитися до зла, бо кожен відповідає не тільки за власну долю. 
      Вбираючи моральні уроки невеличкого, але такого ємного за своїм змістом твору, можна погодитися з думкою О. Прасолова, російського поета: "Сент-Екзюпері написав про Маленького принца незадовго до свого кінця… мабуть, людські душі (окремі, деякі) завжди видають свій останній лебедино-чистий, прощальний крик…". Ця казка - своєрідний заповіт мудрої людини нам, що залишилися на цій неідеальній планеті. Та і чи казка це? Пригадаємо пустелю, в якій льотчик, що зазнав аварії, зустрічає Маленького принца. У будь-якій екстремальній ситуації перед людиною, буває, проходить усе її життя. Пригадується хороше, але частіше - те, де і коли ти виявив боягузтво, нечестність, непорядність. Людина "раптом" прозріває й усвідомлює щось таке, що недооцінювала або на що не звертала уваги протягом усього життя, і тому з його вуст у ці моменти істини й прозріння виривається мольба: "Господи! Відведи лихо, і я стану краще, більш благородним і великодушним!" 
      Мабуть, в образі Маленького принца до оповідача прийшло його безгрішне дитинство ("Але ти невинний і прибув із зірки",- говорить автор, звертаючись до Маленького принца), його чиста, незаплямована совість. Так маленький герой допоміг льотчику гостріше й уважніше подивитися на життя, на своє місце в ньому і по-новому все це оцінити. Оповідач повертається до товаришів зовсім іншою людиною: він зрозумів, як треба дружити, що треба цінувати й чого побоюватися, тобто він став мудрішим і менш легковажним. Маленький принц навчив його ЖИТИ. Саме в пустелі, удалині від суєти, яка цілком поглинає нас і наші душі, там, де на самоті пророки і пустельники спізнавали великі істини, льотчик, теж на самоті наблизився до розуміння сенсу життя. Але пустеля - це ще й символ самотності людини: "З людьми теж одиноко…".       Ч
арівна, сумна притча, "загримована під казку" (О. Панфілов)! Моральні й філософські проблеми розкриваються в ній за до витончених афоризмів, які потім супроводжують нас у нашому житті, правлячи за моральні орієнтири: "себе судити набагато важче, ніж інших. Якщо ти зумієш правильно судити себе, ти насправді мудрий", "Пихаті люди є глухими до всього, крім похвали", "Але очі не бачать. Треба шукати серцем". 
      Цей твір примушує й нас по-іншому подивитися на навколишній світ і людей. Кожен із новонароджених уявляється таким же загадковим і таємничим малюком, як той, що явився на планету Земля з власної крихітної планети. Ці Маленькі принци явилися, щоб пізнати наш світ, стати більш розумними, досвідченими, навчитися шукати й бачити серцем. У кожного з них будуть свої турботи, кожен буде відповідати за когось, за щось і усвідомить свій обов'язок глибоко - так, як відчув Маленький принц Антуана де Сент-Екзюпері свій обов'язок перед єдиною й неповторною трояндою. І нехай їх завжди супроводжує перемога над страшними баобабами!
4,5(26 оценок)
Ответ:
bitmobru
bitmobru
17.02.2020
В стихотворении «Зимняя песня» поэт рисует удивительно красивую картину, которая заставляет читателя проникнуться чувствами и мыслями автора. Стихотворение позволяет представить красоту зимней ночи воочию. В этой деревне огни не погашены. Ты мне тоску не пророчь! Светлыми звездами нежно украшена Тихая зимняя ночь. Здесь поэт говорит об утраченных надеждах, но при этом он утверждает, что «трудное - все забывается» , и на смену ему всегда приходит радость, которая заставляет восхищаться красотой мира вокруг.
4,8(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ