М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alusik2005
alusik2005
11.09.2020 19:54 •  Литература

котопиэ у меня эсть ОЧЕНЬ Зарубіжна література
Тести
1 варіант:
1. Класицизм як напрям найбільшого розвитку набуває у:
а) Англії;
б)Італії;
в)Франції
2. Взірцем досконалості в епоху класицизму вважається:
а) античне мистецтво
б) мистецтво епохи Відродження
в) мистецтво бароко
3. « Високими» жанрами у класицизмі вважалися:
а) комедія
б) трагедія
в) сатира
4. Дан Батист Поклен- це:
а) театральний псевдонім Мольєра
б) справжнє ім‘я Мольєра
в) дівоче прізвище його матері
5. Мольєр написав п‘єсу:
а)» Прометей закутий»
б)» Гамлет»
в) « Мізантроп»
6. Події п‘єси « Міщанин- шляхтич « відбуваються
а) у Парижі
б) у Гамбурзі
в) у Лондоні
7. За жанром» Міщанин- шляхтич»- це
а) комедія
б) трагедія
в) драма
8. Пан Журден прагне:
а) розбагатіти
б) одружитися з маркізою
в) стати шляхетним дворянином
9. У кінці комедії намічається весілля:
а) пана Дурдена і Дорімени
б) Доранта і Дорімени
в) Клеонта та Ніколь
2. Дайте письмову відповідь на питання:» Що висміює і що Мольєр у комедії» Міщанин- шляхтич»? ​

👇
Ответ:
Ольчик071196
Ольчик071196
11.09.2020

Відповідь:

1. В

2. А

3. Б

4. А

5. В

6. А

7. А

8. В

9.Б

Що висміює і що прославляє Мольєр у комедії» Міщанин- шляхтич»?

Сміх — гостра зброя письменників у боротьбі з різними людськими пороками: лицемірством і плазуванням, гонористістю та пихатістю, зажерливістю, скупістю, підлабузництвом... Китайський філософ Конфуцій сказав: "Скаржитися на неприємну річ — це подвоювати зло, сміятися з неї — це нищити його". А французький письменник Франсуа Рабле у передмові до свого роману "Гаргантюа і Пантагрюель" писав: "...правду часом пишуть жартома. Пориватиме тебе на сміх — смійся собі на здоров'я!". Ці слова Ф. Рабле можна віднести і до комедії "Міщанин-шляхтич" Мольєра. Понад 300 років ця комедія не сходить зі світової сцени. Людство читає цю геніальну п'єсу, сміється, обговорює... Що викликає сміх у комедії Мольєра? Сміх викликає бажання головного героя комедії пана Журдсна вибитися у шляхтичі.

Пан Журден розбагатів на торгівлі тканинами. Цією ж справою займався і його батько. Його дружина, пані Журден, також дочка купця. Однак новобагатько соромиться свого походження і робить усе можливе, щоб навчитися хороших манер, здобути освіту і близько зійтися з представниками вищого світу.

Бажання стати шляхетним дворянином засліплює розум пана Журдена. Він наймає цілу купу учителів, намагається бути схожим на дворян в одязі, звичках, манерах.

Очманілий пан Журден не помічає, що оточуючі глузують, а іноді навіть і знущаються з нього. Кожний із чотирьох учителів переконує пана Журдена в необхідності вивчення саме його предмета. Недоброчесний учитель музики визнає, що Журден є тією людиною, гаманець якої може стати легкою здобиччю. "Ми знайшли саме такого чоловіка, якого нам треба! Його фантазія — удавати із себе галантного шляхтича — просто скарб для нас!" — стверджує він.

Уже з перших хвилин комедії Журден надзвичайно комічний. Він викликає лакеїв для того, щоб продемонструвати, що вони в нього є, і не знає, як з ними поводитися.

Пан Журден хоче одягатися так, як одягається "все вельможне панство". Костюм, химерний і недоладний, який пошив пану Журдену кравець, викликає в учителів улесливе схвалення, а в дружини та служниці — насмішки.

Зрештою, Журден непогана людина, чесний купець, але з дещо хибним уявленням про своє місце в житті.

Бажання стати шляхтичем позбавляє Журдена залишків здорового глузду: він не дає згоди на шлюб своєї дочки Люсіль із Клеонтом тільки тому, що той не шляхтич. Але дотепний слуга Клеонта Ков'єль знаходить вихід. Він переодягає свого господаря турецьким пашею, сватає за нього Люсіль, а для Журдена влаштовує "посвячення у муфтії". Журден стає, хоча й химерним, але шляхтичем.

Отже, Мольєр сміється і над людськими вадами, і над характерами, і над умовами, що ці характери виплекали. Коли ми дивимося або читаємо комедію "Міщанин-шляхтич", то не переймаємося тим, що Журден хотів стати аристократом, для нас це вже не актуально. Нас смішить показ прагнення людини удавати не того, ким він є насправді. Драматург стверджує, що людина повинна бути собою, виховувати в собі почуття гідності та ні перед ким не плазувати.

Пояснення:

4,7(45 оценок)
Ответ:
Marismak
Marismak
11.09.2020

1) В

2) А

3) Б

4) А

5) В

6) А

7) А

8) В

9) Б

На последнее не могу ответить, прости

4,6(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Совушка09
Совушка09
11.09.2020
В начале пьесы Джульетта предстает милой девушкой, которая покорна матери. Несмотря на то, что героине только через пару недель исполнится 14 лет, у нее уже есть жених. Сочетаться с ней законным браком хочет Парис – молодой красавец и родственник Эскала, герцога Веронского. Джульетта без проблем соглашается познакомиться с ним. Их встреча должна состояться на празднике, организованном Капулетти. Вместо Париса Джульетта встречает Ромео и сразу влюбляется в него. Сначала она не знает, кого полюбила. При этом сила чувств девушки поражает. Джульетта говорит, что если ее возлюбленный женат, то ей «могила будет брачным ложем».
4,5(42 оценок)
Ответ:
Ева671
Ева671
11.09.2020
Начинается поучение Мономаха с завета ко всем нам .Смысл обращения таков , что жизнь коротка и надо совершать добрые поступки, чтобы было , что после себя оставить. Далее , Мономах даёт наказы, что необходимо любить и уважать родителей. Лень , по его мнению, тяжких грех. Всегда надо учиться и постигать новое.Ну и конечно, что жить надо с верой во ХристаДалее , Мономах повествует о своей жизни. И заканчивается это повествование тем, что Мономах просит не судить его строго за его жизнь, его поступки и не расценивать его повествование как хвалу самому себеТакже в поучении есть письмо к Олегу Святославичу.В письме он пишет от том, что хочет только одного - примирения.
4,8(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ