М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sos130
sos130
23.05.2022 10:06 •  Литература

1.Какими свойствами обладало зеркало и его осколки?
2. Каким был Кай, и какие изменения произошли после попавшего в него
осколка зеркала?
3. Как вы думаете, что заставило Герду отправиться в путь на поиски Кая?
4. Какими качествами должна была обладать Герда, чтобы преодолеть все
трудности?
5. Представьте, если бы вы оказались на месте Герды, смогли бы поступить
так же, как она?
6. Почему Герда оказалась сильнее Снежной королевы?
7. Кто из героев сказки вызвал у вас симпатию? Почему?

👇
Ответ:
Зеркало заставляло человека в прекрасном видеть ужасное, и наоборот. Кай был милым беззаботным мальчиком который любил сестру, он стал грубым, злым и безчеловечным. Герда пошла на поиски Кая, потому что любила его, и не могла просто так с ним расстаться. Упорством, добротой, смелостью, дружелюбием. Мне кажется что ради человека которого любишь всем сердцем, смог бы каждый. Герда умела любить. Герда, так как она не смотря ни на что, отправилась за Каем и не отступала ни на шаг, даже когда было очень трудно.
4,4(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
muratovsergej
muratovsergej
23.05.2022
Однажды вечером сидя у камина бабушка рассказала Маше сказку о том как разговаривали вещи.
Один раз как то ночью Маше не спалось,и она случайно услышала какойто шум. Маша долго не могла понять откуда он. И вдруг она четко услышала шепот, он доносился со стороны шкафа,Маша притаилась. Она услышала тихий разговор, вы не поверите это разговаривали две маленькие табуретки, огромный шкаф и письменный стол. Они говорили о том какая Маша не аккуратная девочка,о том что она неряха. Маше стало обидно...
На следующий день Маша встала по раньше и превела в порядок свою комнату. Вдаже вещи могут показать,а иногда и рассказать о том кто вы и что вы о себе представляете
4,4(46 оценок)
Ответ:
long6
long6
23.05.2022

ЗРОСТАННЯ І ВЗАЄМИНИ ЗІ СВІТОМ

Діти Європи та всього світу дуже люблять братів Лев’яче Серце, Міо, Конрада. Джима Гудзика й машиніста Лукаса. Хочете більше дізнатися про цих літературних героїв і про тих, хто їх створив? Тоді оберіть із запропонованих у цьому розділі книжок один чи два твори (або скільки схочете), прочитайте, порадьтеся з друзями й разом з учителем визначте теми уроків про сучасну літературу. У вас є право вибору цікавої книжки! Вирушаймо у відкритий р сучасної літератури!

З любов’ю до

книжки

Художність в оцінці творів мистецтва

Чи замислювалися ви колись над тим, чому одні літературні твори справляють на нас величезний вплив і живуть у часі, а інші ми швидко прочитуємо (інколи не дочитуємо) і так само швидко забуваємо? Секрет цього явища полягає в тому, що одні твори є художніми, а інші не можна назвати такими. Що таке художність? Як навчитися розрізняти художню вартість творів? Як розібратися в колі читання й зробити правильний вибір? Це надто важливо щодо сучасної літератури, де поряд із справді художніми творами з’являється чимало низькопробних явищ, що не тільки не сприяють, а можуть навіть

зашкодити людині.

Поняття художність можна розглядати в широкому й вузькому значеннях. У широкому розумінні художність – це властивість мистецтва, яка відрізняє його від інших форм відображення життя (наприклад, від науки). У цьому значенні художність пов’язана зі специфікою образного бачення світу.

У вузькому розумінні художність – це вартість (якість) мистецького твору (у тому числі літературного), що визначає його суспільну й естетичну (тобто з погляду краси, художньої довершеності) значущість.

РЯТІВНА СИЛА ХУДОЖНЬГО СЛОВА ПИСЬМЕННИЕА

У сучасної поетеси Ольги Копилової є пісня-притча 

про письменника, який потрапив в ад. З кожним роком вогонь під ним розгорався все сильніше.  На здивоване питання письменника Ангел відповів, що його твори продовжують ”отруювати” нові покоління людей. Саме до таких творів часто відносять роман М. Булгакова „Майстер і Маргарита”, називаючи його „Євангелієм сатани”, бо автор віддає  нечистій силі право творити справедливий суд, нагороджувати і карати, і врешті-решт вирішувати вічну участь героїв. Але відомо, що дехто прийшов до Бога, прочитавши „Майстра і Маргариту”; дійшовши до думки, що земне життя людини – лише підготовка до справжнього, вічного буття. Інших захоплює історія кохання героїв, і вони стверджують, що саме кохання врятує світ.

Та чи дійсно Майстер і Маргарита кохали один одного? Для мене аксіомою є думка, що кохання – це самозречення. А у стосунках Майстра і Маргарити багато егоїзму. Хоч, на перший погляд, це звучить цинічно, але я вважаю, що Майстру потрібна була Муза, яка підтримала, надихнула у важкий час, а Маргарит набридла буденність її щасливого життя. Жодного разу ця жінка не замислювалась, що відчуває чоловік, якого вона залишила. І якщо  Майстер називає її ”таємною дружиною”, то Маргарита – „коханцем”. Як відразливо це звучить!

Як влучно помітив диякон Андрій Кураєв, глава, де описана історія знайомства героїв, починається приторно пафосно, наче автор глузує над тим почуттям, яке виникло між Майстром і Маргаритою, бо воно лише називалось коханням, але по суті ним не було.

Спочатку мені здавалось, що Маргарита – самовіддана жінка, бо вона стала відьмою, щоб бути з Майстром, а у Воланда по здійснення не свого бажання, а врятувати від мук душу Фріди. Здавалось, нічого поганого, навпаки, Маргарита постає ще позитивнішим персонажем. Але коли уважніше вчитатись, – Маргарита стала відьмою, щоб повернути  собі „свого Майстра”, її не турбувало, чи хоче він цього. А Фріду вона врятувала через  те, що не хотіла поставати  перед нею безсилою, бо дала їй надію на порятунок.

Залишається невідомим, чи будуть  Майстер з  Маргаритою щасливими у новому житті, чи краще було б, коли Маргарита залишилась би собою і не продавала  найцінніше, що є у кожної людини – свою душу, яку дав Господь для вічного життя.

Мені не зрозуміло, кого врятувало це „кохання”. Але це моя суб’єктивна  точка зору. Багато людей вважають інакше і можуть це довести.

4,7(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ