Давним давно в невеличкому містечку жила проста сім'я.І в цій сім'ї помирає мати дівчинки .І батько змушений одружитися із вдовою і взяти її дітей до себе додому.Зла матчуха не любила Попелюшкуу.Та змушувала бідну дівчину працювати. Попелюшка з дня до ночі працювала .В одного дня дівчинка осиротіла , ви неї помер і батько. Пройшов деякий час і дівчина оговталась від біди .
Незабаром пролунала хороша новина.В тридев'ятому царстві всіх людей запросили на бал.Звичайно що всі дівчатка хотять піти на бал , і потанцювати з прекрасним принцом.Матчуха категорично заборонила Попелюшці іти на бал.попелюшка засумувала , вона все життя мріяла хоть раз побувати на балі. Коли матчуха із сестрами поїхала на бал. До Попелюшки завітала її хресна,яка подарувала її плаття та кришталеве взуття ,дівчинка дуже зраділа...алее хресна сказала їй що щоб вона повернулась до 12 год . бо всі чари зникнуть...дівчина була така задоволена що ледь почула слова хресної.Як тільки но принц побачив Попелюшку він закохався в неї з першого погляду ❤️.Вони танцювали ..танцювилии...І тут дівчина згадала слова матчухи ..що вона повинна повернутися до 12 год. Дівчина так швидко бігла з балу що загубила свою туфельку.Принц дуже засмутився що навіть не дізнався ім'я цієї прекрасної дівчини..але помітив що вона загубила туфельку.І наступного дня він повсьрму королівстві їхав до кожноно будинку і пртміряв всім дівчат туфельку.І ця туфелька підійшла тільки одній дівчинці .Він одразу впізнав Попелюшку .І тоді вони одружились.
Ось і казочці кінець ,а хто слухав молодець
Стихотворение А. Блока «Вхожу я в темные храмы…» пронизано таинственной, волшебной, загадочной атмосферой, которая создаётся с цветовой гаммы и деталей храма, в котором по стенам и потолку "бегут улыбки, сказки и сны" и где происходит действие.
Лирический герой - верный рыцарь, благоговейно ожидающий явления Прекрасной Дамы.
Прекрасная Дама лишена внешних черт, её внешний облик не прорисован. Поэт подчеркивает "бесплотность", "бестелесность" героини: "Мне не слышно ни вздохи, ни речи…" Можно утверждать, что её образ существует только в мечтах лирического героя. Мы видим Прекрасную Даму такой, какой её хочет видеть именно он: её облик чистый и светлый, она богиня, которой можно только восхищаться.
Образ Прекрасной Дамы создается с эпитетов: "озаренный образ", "Величавой Вечной Жены","отрадны черты".
Сказка-быль "Кладовая солнца" -одно из интереснейших произведений Михаила Михайловича Пришвина. В ней он рассказывает о самостоятельной жизни детей-сирот, Насти и Митраши. Картины описания быта детей сменяются интересными приключениями, выпавшими на их долю по пути на Слепую Елань. Дети есть дети, они часто спорят, не соглашаются друг с другом, отстаивают свою правоту. Это чуть не стоило жизни Митраше. Но мальчик, попав в болото, не растерялся, проявил смекалку и мужество, поэтому остался жив.