М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

План-характеристика образу Вітька Горобця та Галі Козачок

👇
Ответ:
matvirucom80
matvirucom80
09.04.2021

Вітька – головний герой твору, що у свої неповні чотирнадцять років закохався у свою односельчанку Галю. «Вітька – високий, худий, з рідким білявим чубчиком – не міг і хвилини спокійно всидіти на місці. Запальний і рвучкий». В образі цього хлопця вбачаємо такі риси, як рішучість, наполегливість та доброта. Вітька цілеспрямовано йде до своєї мети, віддано бореться за своє щастя. Окрім цього він є чудовим та вірним другом.

Галя – гарна та приваблива дівчина, «тоненька немов вирізьблена», «в неї гарні чорні очі-оченята, такі жваві, й такі привабливі, і такі бездонні, що прямо диво дивне». Недарма у неї закоїхався Вітька: «Ех, Вітько, Вітько, гаряча твоя голова!.. І треба ж було тобі отак відчайдушно закохатися у Гальку Козачок!». Галя – дівчина смілива та відважна, «в свисті Галька могла заткнути за пояс будь-якого чаплівського хлопця!». Улітку підпрацьовує листоношею. Саме у цьому образі уособлюється ідеал української дівчини.

Объяснение:

4,7(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
omar28
omar28
09.04.2021
Ліричні твори відтворюють внутрішній світ людини, її настрої, емоції, переживання, думки, викликані певними реаліями життя. У ліриці немає сюжету, розгорнутих характерів, великих описів. Драматичні твори призначені для постановки на сцені, цим зумовлені і їх особливості. Істотна ознака драми — дія, через яку перед глядачем постає людський характер, вчинки героя, його духовний світ. Автор говорить не сам, а вкладає свої думки в діалоги та монологи дійових осіб. , в епічних творах зображуються повнокровні людські характери і різноманітні події, через які вони розкриваються. Ці події організовуються в сюжетну систему. Тип оповіді — об'єктивна розповідь, яка інколи порушується авторським коментарем у формі ліричних чи публіцистичних відступів.
4,7(22 оценок)
Ответ:
kjmhngbfv
kjmhngbfv
09.04.2021

4.Зевс

5.Юпитер(бог грома и молний

Юнона(богиня семьи и брака)

Церера(богиня плодородия и земледелия)

6.Миф

7.Персонаж греческой мифологии

8.В юности Геракл обеспечил родному городу победу над Эргином.В припаде бизумия он убил собственных сыновей а потом был вынужден прийти на службу к Эвричфею

9.12 подвигов

10.Авгия

11.Геракл запрудил русло реки и отвёл её прямо в царские конюшни. Воды Алфея стремительно потекли через них, унося с собой навоз, стойла, кормушки, даже ветхие стены. Опершись на лопату, Геракл смотрел, как проворно работала река, и только иногда приходил ей на . К заходу солнца конюшни были очищены.

12.Небесный свод

13.3 золотых яблока

14.Арион и Мефимны был вынесен на дельфине из моря

15.Гомер

18.Пятка

19.В древнегреческой мифологии царь Итаки

20.Полифем, отодвинув камень, стал выпускать баранов по одному, ощупывая их спину (чтобы пленники не сбежали). Животы баранов проверить он не догадался. Люди, выбравшись из пещеры, быстро забрались на корабль. Так Одиссей перехитрил циклопа и своих товарищей.

4,4(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ