4.Зевс
5.Юпитер(бог грома и молний
Юнона(богиня семьи и брака)
Церера(богиня плодородия и земледелия)
6.Миф
7.Персонаж греческой мифологии
8.В юности Геракл обеспечил родному городу победу над Эргином.В припаде бизумия он убил собственных сыновей а потом был вынужден прийти на службу к Эвричфею
9.12 подвигов
10.Авгия
11.Геракл запрудил русло реки и отвёл её прямо в царские конюшни. Воды Алфея стремительно потекли через них, унося с собой навоз, стойла, кормушки, даже ветхие стены. Опершись на лопату, Геракл смотрел, как проворно работала река, и только иногда приходил ей на . К заходу солнца конюшни были очищены.
12.Небесный свод
13.3 золотых яблока
14.Арион и Мефимны был вынесен на дельфине из моря
15.Гомер
18.Пятка
19.В древнегреческой мифологии царь Итаки
20.Полифем, отодвинув камень, стал выпускать баранов по одному, ощупывая их спину (чтобы пленники не сбежали). Животы баранов проверить он не догадался. Люди, выбравшись из пещеры, быстро забрались на корабль. Так Одиссей перехитрил циклопа и своих товарищей.
Вітька – головний герой твору, що у свої неповні чотирнадцять років закохався у свою односельчанку Галю. «Вітька – високий, худий, з рідким білявим чубчиком – не міг і хвилини спокійно всидіти на місці. Запальний і рвучкий». В образі цього хлопця вбачаємо такі риси, як рішучість, наполегливість та доброта. Вітька цілеспрямовано йде до своєї мети, віддано бореться за своє щастя. Окрім цього він є чудовим та вірним другом.
Галя – гарна та приваблива дівчина, «тоненька немов вирізьблена», «в неї гарні чорні очі-оченята, такі жваві, й такі привабливі, і такі бездонні, що прямо диво дивне». Недарма у неї закоїхався Вітька: «Ех, Вітько, Вітько, гаряча твоя голова!.. І треба ж було тобі отак відчайдушно закохатися у Гальку Козачок!». Галя – дівчина смілива та відважна, «в свисті Галька могла заткнути за пояс будь-якого чаплівського хлопця!». Улітку підпрацьовує листоношею. Саме у цьому образі уособлюється ідеал української дівчини.
Объяснение: