Не зря говорят, что природа – наша мать. Она дает нам все необходимое для жизни, хоть мы и не всегда можем оценить ее подарки. Что может быть лучше теплого солнышка, величественных гор, игривого моря, цветущих деревьев весной? Чего стоят сотни тысяч видов животных, которых мы не видели никогда в жизни! А главное, что человек не просто пользуется тем, что природа дает ему, а и сам является ее неотъемлемой частью.
Мы привыкли жить в мире, который как будто создали сами. Живем в больших домах, оснащенных высокотехнологичной бытовой техникой, можем передвигаться на большие расстояния благодаря транспорту. Также мы можем следить за тем, что происходит в любом уголке мира благодаря Интернету и телевидению
Объяснение:
Вот мне потпишитесь
Компетентності, що формуються: предметні — уміння виявляти соціальні та моральні проблеми твору Г. Лі, їхній зв'язок із актуальними проблемами суспільства та існування людини, розкривати зміст назви роману; ключові — математична компетентність (уміння перетворювати інформацію з однієї форми в іншу (складати таблицю)), соціальна та громадянська компетентності (уміння аргументовано і грамотно висловлювати власну думку щодо суспільно-політичних питань; уміння критично оцінювати тексти соціально-політичного змісту), спілкування державною мовою (уміння висловлювати думки, погляди).Мета: проаналізувати з учнями проблематику роману «Убити пересмішника», розкрити зміст назви твору, порівняти літературний твір із його кіноінтерпретацією; розвивати аналітичне мислення, усне мовлення, вміння працювати в парі, порівнювати та узагальнювати; виховувати толерантність і повагу до особистості, високі моральні якості.