У тому, що проживе своє життя без різних піклувань.
Объяснение:
Зроби мій коментар най кращим!
ответ:Васютка обладает очень пытливым умом. Он внимательно слушает взрослых, запоминает всё, что они говорят. "Тайга хлипких не любит, "- учат его родные. По вечерам, когда рыбаки щелкают принесенные им орехи, Васютка слушает их истории и решает, а как бы он поступил в той или иной ситуации. Бывая в тайге, он всегда думает о людях, делает зарубки на деревьях потому, что понимает, не одному ему они пригодятся.
Источник: Характеристика и образ Васютки из рассказа Васюткино озеро 5 класс сочинение
Объяснение:
ответ: На крилах духовності?
Що значить духовнісьть, чи важлива вона для народу?
Духовність - вірування людей, легенди і казки які складають люди щоб пояснити ті,чи інші явища. Духовність відіграє важливу роль в житті кожної людини, адже ти ростеш в атмосфері казок і легенд, оповідей і переказів. Це те що передається з покоління в покоління, з вуст в вуста.
Духовність відіграє велику роль в розвитку цілого народу,та в його історії. В вірі та фольклорі зберігаються найважливіші історичні події, в оповідях відображено світогляди цілих поколінь. Усна народна творчість зберігає атмосферу того часу, уявлення про світ тогочасних людей.
Якщо зануриситися в цю атмосферу і полинути на крилах духовності, можна дізнатися багато нового, цікавого і раніше незвіданого...
Объяснение:
Тема “Муха й Бджола”: зображення зустрічі Мухи й Бджоли, в якій кожна висловила свого життя та покритикувала іншу. Ідея “Муха й Бджола”: уславлення працьовитості, творчого натхнення, вміння раціонально використовувати час (Бджола); засудження ледарства, безпечності; прагнення жити за рахунок інших, задовольняючи власні потреби. В связи с ликвидацией склада полная распродажа! Основна думка “Муха й Бджола”: пошану і повагу має той у суспільстві, хто працює заради інших, приносить користь, марно не витрачає часу; ледарі — непрохані гості. Мораль байки “Муха й Бджола”: засудження нероб та ледарів. Композиція “Муха й Бджола” Байка побудована на протиставленні двох героїнь (Муха і Бджола), їх ставленні до праці, розваг, власного призначення в житті. Експозиція: зустріч читача з Мухою, що живе безтурботно, мов панночка. Зав’язка: розмова Мухи з Бджолою: сенс життя у розкоші, святкуваннях чи у повсякденній сумлінній праці? Кульмінація: непорозуміння між Мухою і Бджолою. Розв’язка: мораль байки. Характеристика героїв байки «Муха й Бджола» Л. Глібова Бджола -працьовита, відповідальна, економна (вміє раціонально використовувати час). Муха – ледача, хвалькувата, безпечна, настирлива, безтурботна.