"Міф про Лоенгріна, в його найпростіших рисах і глибокому значенні, як справжнє створення народної фантазії, виріс переді мною з новітніх досліджень народного епосу", - писав Вагнер.
Початковий задум опери на сюжет оповіді про Лоенгріна виник у композитора в 1841 році. Легенда про благородного лицаря чарівної сили і чудової краси здавна побутувала в різних варіантах у народів Північного узбережжя Західної Європи. Композитор вибрав найбільш поетичний варіант і постарався, як він сам говорив, "звільнити ці міфи від суперечливих впливів християнської думки і відновити в них вічну поему чистої людяності... "
Объяснение:
ответ:Его трагедии, начиная с «Ромео и Джульетты» , представляют собой причудливую «смесь возвышенного и низкого, ужасного и смешного, героического и шутовского» . Речи персонажей, в первую очередь самих Ромео и Джульетты, — это кансоны, сонеты, элегии.Наличие хора, т.к. в трагедии у Шекспира он тоже есть.
сюжет, трагедийный с элементами комедииГерои вступают в конфликт с судьбой и себе подобными героямиПобеда дружбы и мира
Нет драматургического триединства, т.к. события происходят не в одном месте, не в одно время. Трагедия начинается выступлением хора
Трагедия заканчивается речью князя Вероны
Объяснение: