М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
multikonlive
multikonlive
02.05.2022 17:20 •  Литература

ОИЗЫВ НА СКАЗКУ АНДЕРСЕНА. Если можно сразудва разных варианта которые остались, если вы думаете что прокатит что нибудь не правдивое то я ставлю жалобу

👇
Открыть все ответы
Ответ:
irakon63
irakon63
02.05.2022

Тема. Світ дорослих і світ дітей у повісті Марка Твена «Пригоди

Тома Сойєра».

Мета уроку. Ознайомити учнів з основними фактами життєвого і

творчого шляху Марка Твена; охарактеризувати особливості

художнього світу митця; визначити основні теми та проблеми

повісті «Пригоди Тома Сойєра»; дати початкове теоретичне

поняття про портрет, сюжет художнього твору, формувати

вміння визначати основні складники сюжету; розвивати на%

вички виразного читання, усного мовлення, уміння відпові%

дати на поставлені запитання, аналізувати (в окремих ком%

понентах) художній твір; виховувати інтерес до читання,

моральні якості школярів.

Обладнання: портрет Марка Твена, текст повісті «Пригоди Тома

Сойєра», робочий зошит, виставка ілюстрацій до повісті та

малюнків учнів, фото музеїв Марка Твена в США, фотома%

теріали з історії боротьби США за звільнення від рабства.

Підготовка учнів до уроку: прочитати перший і другий розділи по%

вісті, підготувати повідомлення про боротьбу за свободу в

США часів Марка Твена, а також факти життя і творчості

Марка Твена.

ХІД УРОКУ

Праця — це все те, що ми зобов’язані робити,

а Гра — це те, що ми не зобов’язані робити.

Марк Твен «Пригоди Тома Сойєра»

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ НАВЧАЛЬНОЇ ТЕМИ.

1. Вступне слово вчителя.

— Історична доба, сучасником якої був Марк Твен, — складний

період у розвитку США як країни, у становленні американського

світогляду життя. Поколінню письменника випало на до%

лю переживати Громадянську війну, у результаті якої США позбу%

лася такого ганебного явища, як рабство. Далі людям треба було

вчитися жити в нових умовах, у нових ситуаціях формувався їхній

характер, звички, настрої та вподобання. Розбудова держави тривала,

а разом із нею формувалися нові культура, література, побут. Велика

частина американської історії знайшла правдиве відображення у

творах видатного письменника — Марка Твена

я не украинец, но надеюсь, что

4,6(23 оценок)
Ответ:
катя19052
катя19052
02.05.2022

Колись у давньогрецькому місті Афінах біля храму Аполлона Лікейського існувала школа — Лікей (або Ліцей), де викладали видатні філософи античності Сократ і Арістотель. Найвищими цінностями Ліцею були знання. З давньогрецької слово лікей перекладається як «світло, що було пов’‎язано з культом бога Аполлона» (охоронця світла, покровителя наук і мистецтва).

За зразком античних шкіл у Європі почали створювати навчальні заклади — ліцеї.

І серед них один із найвідоміших — той, що відкрили 19 жовтня 1811 р. в Росії в Царському Селі (нині музей-заповідник у м. Пушкіні), неподалік від Санкт-Петербурга.

У Царськосельському ліцеї навчався Олександр Пушкін. Тут зміцнів його талант, сформувався світогляд і характер. Тут юний поет знайшоводнодумців, дружба з якими залишила глибокий слід у його душі, підтримувала у важкі моменти життя, надихала на творчість.

Зауважте

За час навчання в Ліцеї О. Пушкін написав понад сто віршів, розпочав поему «Руслан і Людмила».

Мудра думка

4,6(90 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ