М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vprivat1604
vprivat1604
25.07.2021 09:16 •  Литература

Міхаель Енде. «Джим Ґудзик і машиніст Лукас».
1. Пізнай героя за портретом.

А) «Невисокий товстунчик. Картуз добре пасував до спецівки. Його
очі синіли, мов безхмарне небо над Недогадією.»
Б) «У домашньому халаті з червоного оксамиту й картатих капцях.»
В) «Ходив у високому циліндрі, носячи під пахвою складену
парасолю.»
Г) «Була вона доволі товстенька. Щічки її горіли, мов ті яблука.»
Д) «Крихітний хлопчик, завбільшки з кулак. Голова нагадувала
мячик для настільного тенісу.»
7. Чому перед небезпечним завданням друзі вирішили написати листа до
Недогадії?
8. Які уроки отримали в Лісі Тисячі чудес, зустрівши двоголових змій?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
pahalovrzx
pahalovrzx
25.07.2021

ответ:

«божественна комедія» данте — відображення уявлень письменника про світ. він зрів картини божого суду, він побував в чистилищі і, дізнайвшись дорогу до раю, досяг його, щоб мовити правду, повернувшись сюди». так сказав про «божественну комедію» великого данте інший великий митець епохи відродження, живописець, архітектор, скульптор, поет і інженер мікеланджело буонарроті. поема задумана як «видіння», оповідання-подорож по загробному світу: пекло — чистилище — рай. і справа тут зовсім не в релігійних уявленнях віруючого католика данте про будову всесвіту, про те, що земля — нерухомий центр світу, а всередині неї міститься пекло. в поемі відображені уявлення поета про світ, його світогляд, політичні погляди, симпатії і моральні принципи. особливо показова в цьому відношенні перша частина поеми — «пекло».

пекло — це підземна воронка, розділена на дев’ять кіл відплат і покарань, де грішників чекає покарання залежно від тяжкості їх гріхів. перше коло пекла — лімб. тут мешкають душі людей, які не вчинили гріха, але померли нехрещеними. прихід в лімб чимось нагадує прихід у світ мрії. герої античності беруть данте в своє коло, і він пишається цією честю.

у другому колі пекла нудяться душі тих, «кого земна плоть кликала», хто несе кару за гріховну любов. ми бачимо тут ассірійську царицю-розпусницю семіраміду, «грішну блудницю» клеопатру, олену прекрасну. їхні душі погублені через жагу насолод. у вічному вихорі паморочиться пара — паоло і франческа. але поет не засуджує франческу, що змінила нелюбу чоловікові. навпаки, він виправдовує її і співчуває закоханим.

данте стверджує і право людини на пізнання навколишнього світу, поважаючи допитливість і мужність улісса (одіссея), що насмілився, всупереч богам, заглянути за межі дозволеного. він закликає віддати земні почуття «осягнення новизни», щоб «побачити світ безлюдний». покарання, що терплять в пеклі різного роду грішники, нам уявлення про погляди данте, його розуміння добра і зла. поет ненавидить всякий обман: в страшних ровах-пазухах восьмого кола пекла мучаться душі фальшивомонетників, помилкових віщунів, підлабузників. борючись за чистоту церкви, він поміщає в спеціальний рів брудних користолюбців з вищих церковних чинів і навіть самого папу — за продаж церковних чинів і індульгенцій, за обман людських душ. на найбільшу кару приречені зрадники. вони перебувають в крижаному болоті. троє з них — іуда, який зрадив христа, і вбивці юлія цезаря брут та касій — знаходяться в пащі самого люцифера як зрадники своїх благодійників.

чистилище — це пагорб чесноти з семи ступенів, де на кожному щаблі змиваються з чола відбитки гріха. провідником данте по аду і чистилищу є римський поет вергілій (в поемі — земний розум), по раю — беатріче — ідеальна жінка, любов данте, муза його сонетів. вона символізує божественний розум і сприймається як втілення абстрактної любові, «що рухає сонце і світила». у своїй поемі данте вершить суд над темними силами середньовіччя, викриває пороки, звеличує любов, прославляє діяння людини.

4,6(13 оценок)
Ответ:
Dia3008
Dia3008
25.07.2021
Ализируя одну из наиболее оригинальных басен ивана крылова «ларчик», мы видим самоуверенного и, наверное, опытного, но совсем не сообразительного механика, который всячески старался открыть ларец, но это оказалось ему не под силу. зрители, которые собрались посмотреть на это действие, всячески пытались своими подсказками, но и это не к успеху.

вся разгадка скрывается в последних строках произведения «а ларчик просто открывался», но, насколько просто известно одному автору. в жизни до воли часто случается, что люди ищут выход с простой ситуации сложными путями, чем сильно все усложняют. так и главному герою нужно было просто открыть ларец, а не выдумывать хитро-мудрые варианты.
автор данного произведения своими строками хотел донести к человечеству, что не нужно выворачивать его басни наизнанку подбирая ключ к каждой строчке и слову, а стоит посмотреть на поверхности. так же присутствует намек на то, что не следует бросать начатое дело, на полпути столкнувшись с малейшими трудностями.

источник: басня крылова ларчик
4,7(17 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ