М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
semkin2004p0ds7g
semkin2004p0ds7g
13.12.2020 01:21 •  Литература

Письменно ответьте на во Для начала давайте проверим знания об авторе Х-К Андерсене.
1. В какой стране жил великий сказочник?
2. Сколько раз он покидал родину?
3. Кем были его родители?
4. Когда день рождения автора?
5. Какая дата приурочена к дню рождения Андерсена?
6. Назовите любимую страну сказочника?
7. Почему девочка оказалась на улице в морозный, холодный день?
8.Что можно сказать об отце и людях, которые видели девочку на улице?
9. О чем мечтала несчастная девочка? Подтвердите примерами из текста.
10.Чему учит нас сказка? Какие качества характера она формирует в человеке

👇
Открыть все ответы
Ответ:
linovanex
linovanex
13.12.2020

Объяснение:

По строкам :"Есть лица, подобные пышным кварталам, /Где всюду великое чудится в малом "  , представляются люди, которые открыты миру окружающим, озаряют светом все вокруг.

По строкам: "Есть лица-подобия жалких лачуг,\ Где варится печень и мокнет сычуг" , представляются люди, которые озлоблены обстоятельствами, их судьба скупа к ним, что вызывает у них отвращение к миру.

По строкам: "Другие-как башни, в которых давно  / Никто не живет и не смотрит в окно", представляются люди, которым окружающий мир приелся, их ничего не радует, не вдохновляет, их существование - пустая трата времени.

По последним строкам, мне, почему то, представляется мой, родной, дом.Так как это место самое прекрасное, горячо любимое сердцем.

4,5(91 оценок)
Ответ:
академег228
академег228
13.12.2020

Герої поеми Гомера «Іліада» Ахілл і Гектор — найхоробріші воїни у своєму війську.

Про Ахіла автор говорить : прудконогий , богосвітлий, богоподібний, постійні епітети для Гектора: коней баских упокірник, божистий , шоломосяйний , осяйливий . Ахіллу було передбачене довге мирне життя або смерть на війні, але він іде на війну, бо вибрав коротке та уславлене життя. Гектор — троянський вождь, головний захисник міста, він переконаний у справедливості свого місця на війні. Обидва герої гинуть у боротьбі.

І Гектору, і Ахіллу властиві доблесть, пристрасне бажання перемогти і прославитись. Обидва вони мужні, сильні, на їх рахунку багато подвигів та перемог. Вони є гідні супротивники, адже автор порівнює Ахілла з соколом та Гектора з високолетним орлом. Риси характеру Ахілла: мужність, сила, справедливість, егоїзм, почуття власної гідності, почуття героїчної честі , помста, благородство , жорстокість . Гектору притаманні мужність, людяність, жертовність, благородство, сумлінність , стриманість, ніжність , вірність. До рис, що характеризують обох, слід додати їх побожність. Ахілл звертається до богів, зокрема до Зевса. Гомер часто підкреслює побожність Гектора .

Ахілл – улюбленець богів – доблесний воїн , його відвага не знає меж . Він вірний товариш, щирий і чесний. Разом з тим він нетерпеливий, нестримний у своєму роздратуванні, запальний та гнівний. Дуже чутливий в питаннях честі : після образи він відмовляється продовжувати війну, відкидає спроби примирення, хоч це призводить до важких наслідків для війська – гинуть ахейці. Після загибелі свого друга, одержимий жагою помсти, він іде на бій з Гектором, засліплений гнівом , знущається над його тілом . З іншого боку, герой сумує за своїм другом, гірко ридає біля матері , співчуває батькові Гектора. Ми бачимо в серці Ахіла душевну боротьбу між помстою і шляхетністю.

Мужність Гектора – це результат розумної волі. Йому знайоме відчуття страху, але він навчився бути безстрашним. Гектор з сумом у серці залишає батьків, дружину и сина, бо він безмежно вірний обов’язку – захисті Трої. Позбавлений до богів, він віддає своє життя за рідну землю. Гектор людяний. Він ні разу не дорікнув Єлені, пробачає брату та не відчуває ненависті до них , хоч вони були винуватцями Троянської війни. У словах Гектора немає зневаги, зверхності . Він звертається до Ахіллеса як рівний до рівного , Ахіллес же виявляє повну зневагу до супротивника . Людяність Гектора та надмірна гнівливість Ахілла – відмінність між героями Гомера.

Ахілл і Гектор — справжні герої свого часу . Для давніх греків вони були ідеалом воїна, героя,

4,7(15 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ