М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ulyanooo
ulyanooo
27.04.2020 15:41 •  Литература

В. Розставити події твору в хронологічній послідовності:
1. Міо знайомиться з хлопчиком Юм Юмом.
2. Перемога над лицарем Като.
3. Буссе - хлопчик, усиновлений літніми прийомними батьками.
4. Яблуко в руці Буссе стає золотим.
5. Давнє передбачення розкривається Міо.
9. Співставити героя з його цитатною характеристикою:
1. «Який він був гарний, як мерехтіло золотом та діамантами його вбрання! З вигляду
він був схожий на Бенкового тата, тільки вродливіший».
2. «То був хлопчик з таким самим каштановим чубом із такими самими карими очима,
як у Бенка. Він був поважніший і чемніший від Бенка».
3. «Я люблю пташиний спів, люблю музику своїх срібних тополь, але найдужче люблю
слухати, як сміється в садку мій син».
4. «Його золота грива маяла на вітрі, а золоті копита блищали в сонячному промінні.
Він вистрибом Mчав до мене, та ще й голосно іржав».
5. «Який він страшний. Ми дивилися на його жахливе обличчя, а він мовчки дивився
на нас. І його зло лилося на нас, мов холодний струмінь, палило наші обличчя, мов
пекучий вогонь крізь наші голови, крізь наші руки, ятрило нам очі,
заповнювало легені, коли ми дихали».​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
IrishkaKoteika2689
IrishkaKoteika2689
27.04.2020
«Добрые дела» … Это словосочетание в наше время употребляется все реже и реже, но как оно греет сердце и душу! Совершив добрый поступок, становится добрее, мягче. Если бы каждый это понимал, то в мире просто не было бы слова «зло». Больших добрых дел в своей жизни я еще не успел совершить. Но те, которые я делаю ежедневно, делаю от души. С первого по четвертый класс я учился в школе № 95. Каждый год осенью наша школа проводила акцию детям детдома». Эта акция заключалась в том, что мы дарили этим детям вещи и игрушки, из которых выросли сами. Тем самым наша семья отдавала частичку своей души детям, которым так не хватает родительской любви. Одним из добрых дел я считаю и моей любимой бабушке. В дачный сезон я с удовольствием ей в саду: копаю землю, вырываю сорняки, поливаю грядки. Для меня это «разминка», а бабушке большая подмога. Ее благодарность – лучшая награда для меня. А вообще, я стараюсь делать добрые дела незаметно маме по дому, уступать место старшим в транспорте. Приучаю себя не стесняться говорить людям С каждым днем я все больше убеждаюсь в том, что другим, даже совсем чужим людям, делает жизнь светлее, радостней. И я могу сказать смело, что это действительно так, потому что знаю это не по словам.
4,4(28 оценок)
Ответ:
расим28
расим28
27.04.2020

Ні дерев, ні кущів, ні трави — нічого,

окрім безмежної і страшної пустелі.

Джек Лондон

Читаючи твори відомого американського письменника Джека Лондона можна відразу відчути, наскільки сильно автор зживається с героями своїх романів і оповідань, наскільки сильно він переживає те, що з ними відбувається і відчуває усю суперечливість їхнього життя. Джек Лондон прожив коротке життя – лише сорок років, але за час своєї творчої діяльності він створив багато творів, які й сьогодні викликають інтерес читачів.

Одним з таких творів є оповідання Джека Лондона «Жага до життя». Його назва досить красномовна, але якщо взяти дослівний переклад цієї назви на українську мову, то вона буде звучати як «Любов до життя». Така назва не може відобразити всю трагічність та напруженість подій, тому ємне слово «жага» якнайкраще заміняє слово «любов» та характеризує сюжетну лінію цього твору.

Жага – це більше ніж любов, жага, як пояснює тлумачний словник української мови, – це велике, нестримне бажання чого-небудь, а у даному випадку це нестримне бажання одного герою оповідання вижити та нестримне бажання другого герою збагатитися будь-якою ціною. Слово жага найбільш ємне і яскравіше, тому я думаю, що саме з цієї причини воно було обране для українського перекладу назви.

Той драматизм і ті випробування, які випали на долю шукачів золота із оповідання «Жага до життя», вражають, а людська сила волі та духу викликає захоплення. На мій погляд, саме сила волі до вижити герою твору. Крім того, незважаючи на всілякі труднощі, герой оповідання не зрадив найголовнішим людським цінностям, він у будь-якій ситуації залишався людиною, справжньою Людиною з великої літери. Цій людині золото не затьмарило очі. Герой ставився до нього не настільки шанобливо, щоб віддати своє життя заради збагачення. Адже розсудлива людина повинна розуміти, що якщо ти залишишся з золотом, але загинеш, то навіщо тоді це багатство? Отже сила волі, людяність, мужність, цілеспрямованість і розсудливість – ось риси, які до вижити головному герою оповідання.

Джек Лондон відобразив у цьому творі двох людей, які за своїм характером і своєю поведінкою були повними протилежностями. Це два образи, один з яких втілив в собі позитивні риси, а другий – негативні. В оповіданні автор надав позитивному герою ті риси, які, на його думку, повинен мати справжній чоловік. Це і мужність, яка до йому перемогти вовка, і цілеспрямованість, і надзвичайна сила волі, і людяність (він по-християнські поховав товариша, що його зрадив і кинув у біді), і головне – жага до життя, яка і до йому вижити. А ось негативний герой, перш за все, відрізняється підлістю, бо він кинув свого товариша у біді, жадібністю та невмінням розсудливо поводитися у складних ситуаціях. Гадаю, що саме з цієї причини він і загинув.

Отже справжній чоловік, на думку Джека Лондона, повинен мати такі ж самі риси характеру, як і головний герой оповідання «Жага до життя», що зображений в творі як людина, яка останнього виборює право на життя і врешті-решт перемагає. Письменник акцентує увагу на тому, що право на життя досягається не тільки за до грубої сили, а й завдяки моральним якостям людини.

У зображенні боротьби Людини за життя автор показує незламний характер справжнього чоловіка, який навіть в екстремальних умовах не зраджує саму собі. Герой кинув золото заради інших цінностей, він не став їсти останки свого друга навіть під загрозою загибелі від голоду і привласнювати його золото, він жаліє його, а не радіє за приводу гибелі напарника. Це визиває почуття гордості за те, що на світі існують такі Люди і сподівання на те, що їх у нашому суспільстві переважна більшість.

Я вважаю, що коли людина с гідністю і честю виходить з важких випробувань, достойно переносить будь-яке горе і при цьому не втрачає людських якостей та не відступається від моральних цінностей, вона назавжди залишиться справжньою людиною, Людиною з великої літери.

4,7(51 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ