М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Anettalove35
Anettalove35
13.12.2021 10:42 •  Литература

Литературное произведение "Гранатовый браслет"

1.Как был воспринят Верой и ее семьей подарок? Что это была за вещь? В чем его ценность? Каково символическое значение этой детали?

2.Что говорит генерал Аносов о любви?

3.Меняется ли природа со смертью Желткова?

4.Как Вера Николаевна относится к мужу?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Девочка1124
Девочка1124
13.12.2021

Всі публікації щодо:

Чернілевський Станіслав

Мета: стисло ознайомитися з життєвою і творчою долею С. Чернілевського, проаналізувати його програмові поезії, а саме: визначити ідейно-тематичне спрямування, художні особливості, з’ясувати їх значення; розвивати культуру зв’язного мовлення учнів, їх мовну грамотність; вміння виразно і усвідомлено читати вірші; прокоментувати відчуття, висловлені в цих творах, співвіднести їх із власними, пережитими особисто; виховувати почуття поваги, любові до творчості С. Чернілевського, батьків, рідної оселі, близької людини, рідного краю; прищеплювати пізнавальний інтерес до наслідків власної праці.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання: портрет С. Чернілевського, малюнки учнів, бібліотека творів письменника, дидактичний матеріал (тестові завдання, картки).

ХІД УРОКУ

I. Організаційний момент

II. Актуалізація опорних знань

Бесіда за питаннями:

✵ Дайте визначення поезії як літературному жанру. (Поезія (від гр. poilo — роблю, творю) — особлива організація художньої мови, яка відзначається ритмом і римою — віршовою формою. Почасти термін «поезія» вживається у значенні «твори різних жанрів у віршах»).

Объяснение:

ну вот смотри

4,4(9 оценок)
Ответ:
ishimovaalbina
ishimovaalbina
13.12.2021

Відповідь:

Пояснення:

Далі діти по одному змушені залишити екскурсію. Спочатку ненажера Авґуст Ґлуп падає у шоколадну ріку і його засмоктує труба. Далі Віолета Бореґард, що має нагороду за найдовше вживання жувальної ґумки, попри попередження Віллі Вонки, з'їдає ще не випробовану ґумку і перетворюється на чорницю. Верука Солт не слухає батька й Віллі Вонку і намагається отримати білку, що лускає горіхи, після чого потрапляє у сміттєпровід. І нарешті Майк Тіві телепортується за до винаходу Вонки і стає дуже маленьким.  Лишається тільки Чарлі. Вонка демонструє йому свій найулюбленіший винахід — прозорий ліфт. Так вони добираються до хатинки Бакетів. І Вонка розповідає Чарлі про головний приз на його екскурсії. Ним є сама Шоколадна фабрика.

4,5(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ