М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Тихий23
Тихий23
16.09.2022 21:27 •  Литература

Тестові завдання за романом патріка зюскінда «запахи»і. закритого типу (6 × 0,5 = 3 б.)   обери правильну відповідь (відповіді)персонаж роману «запахи», який сприяв тому, аби народжений без божої благодаті малюк був охрещений: а) годувальниця жанна бюссі; в) офіцер поліції ля фос; б) отець тер'є; г) настоятелька пансіону ґайяр.ім’я ґренуй з французької перекладається як: а) павук; в) кліщ; б) жаба; г) людина.цікавило ґренуя під час тяжкої хвороби: а б видобування аромату із якогось тіла; в) матеріальна винагорода від іні за створені ним парфуми; б) формули створення парфумів; г) ліки від його хвороби.епізод роману про усамітнення ґренуя у штольні на верхів'ї гори плон – дю - канталь є алюзією на категорію людей, що свідомо ставали відлюдниками. це: а) поети; в) митці; б) ченці; г) мізантропи.ґренуя було заарештовано таким чином: а) парфумер дрюо знайшов у своїй майстерні білизну лори ріші; в) він сам з’явився до поліції із зізнанням; б) він був спійманий на місці злочину під час вбивства лори ріші; г) службовець міської охорони габріель тагіаско упізнав його.особливість постмодерністського твору посідає: а) у поєднанні елементів масової і елітної літератури; в) у поєднанні різних стилів зображення дійсності; б) у втіленні нового поліфонічного типу художнього мислення; г) у поєднанні соціально-політичного й психологічного аспектів зображення.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
мппьга
мппьга
16.09.2022

План 
1. Призвания Жана Батиста Мольера. 
2. Отец попытался отговорить сына. 
3. Результаты уговоров священнослужителя. 
Жан Батист Мольер младший приходит в конце известием от что его призвание 
не ремесло абошиника а актерства. 
Когда отец ополенелся он попытался отговорить сына и сказал все что вели ему отцовский дам, что профессия актера всем призираемая профессия что почти на такое дело может пойти пищей или бродяга. Отец угрожал, отец умолял. Иди тебя, иди и подумай а потом приходи. Но сын на отрез отказался думать о чем бы то не было. 
Когда отец пошел священно служителю и стал слезно просить его отговорить сына. Священно служитель поступил согласно уважаемого прихожанина, но результаты уговоров были столь удивительны что о Париже утверждали после двух часовой беседы с обезумевшим Жаном Батистом Мольером священник снял с себя черную сутану и записался в ту самую труппу в который хотел записаться и сам Жан Батист.

4,8(15 оценок)
Ответ:
netunikaa
netunikaa
16.09.2022

Буба — головна героїня повісті. Дівчині 16 років, вона не була ні дуже вродливою, ані дуже негарною, ані дуже високою, ні дуже низькою. Вона нічим не вирізнялася серед своїх ровесників, такі ж самі джинси і мартенси. А ось батьки Буби були відомими. Мама Буби — відома авторка жіночих романів, а тато — ведучий сльозливих телевізійних ток-шоу. У сім’ї Буба почувала себе нещасною, тому що її батьки були заклопотані, і не мали жодного уявлення про доньчине життя. « Як твої спра­ви, Бу­бо? Усе га­разд? Бу­ба по­дума­ла, чи бать­кові спа­ло ко­ли-не­будь на дум­ку, що кож­ну роз­мо­ву він по­чинає од­на­ково. Нібищой­но по­вер­нувся з да­лекої по­дорожі. За­питан­ня, чи все в неї га­разд, бу­ло за­галь­ним, і аж ніяк не за­охо­чува­ло Бу­бу до звірянь». «Уро­ки зро­била? — так ре­агу­вав на її по­яву бать­ко, ко­ли пох­му­рий і по­гано по­голе­ний, до­лав шлях зіспальні до ту­але­ту. Він ніко­ли не че­кав, до­ки донь­ка щось ска­же, тож во­на й не відповіда­ла». «Не впер­ше ма­ти в при­сут­ності донь­ки роз­мовля­ла са­ма із со­бою, своїм тілом, кол­го­тами й пур­пу­ровим свет­ри­ком. Але во­ни настіль­ки рідко зустріча­лися вдо­ма, що дівчи­на бу­ла вдяч­на їй навіть за пос­тать у дзер­калі, яка час від ча­су зу­пиня­ла пог­ляд на доньці, очіку­ючи схва­лен­ня в та­ких важ­ли­вих спра­вах, як колір шар­фи­ка, кот­рий ма­ти са­ме приміря­ла»). І батьки Буби були нещасливі. Вони уни­ка­ли роз­мов, брехали, дра­ту­валися, у них не було ча­су для се­бе. Вони краще почуваються за межами родини, на роботі. Але Буба не лише переживає через відносини з батьками. Також вона переживає через нещасне кохання до Адася, з яким вона дружила з дитинства, а він її покинув заради її найкращої подруги Йольки. «На­решті те, що Адась, той са­мий, з яким Бу­ба знай­ома з дит­са­доч­ка і яко­го лю­бить, по­чав зустріча­тися з Й­оль­кою. І що він навіть не по­думав піти з Бу­бою на «Міс Сай­гон», хо­ча в неї бу­ли два квит­ки». «Не­щас­тям на­зива­ла Бу­ба й спра­ву із крип­тонімом «Адась». Бо хло­пець, зда­вало­ся, аб­со­лют­но її не помічав. Як­що й за­питу­вав у неї, то про Й­оль­ку. Як­що ба­лакав, то про Й­оль­ку. А ко­ли дівчи­на ба­чила й­ого на пе­рер­вах ве­село­го й у чу­дово­му нас­трої, то по­руч зав­жди бу­ла Й­оль­ка». Йолька не була спражньою подругою Буби. Вона сміялася над Бубою, використовувала її в своїх цілях, підставляла на уроках, ображала через її уподобання до солодкого.

4,7(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ