М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mixa7132ozoc5l
mixa7132ozoc5l
28.11.2022 18:22 •  Литература

Буду очень рад Буду очень рад​ ">

👇
Ответ:
Mizukage
Mizukage
28.11.2022

ответ: Угол 4 = 132 градуса

Объяснение:

4,6(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Каросло
Каросло
28.11.2022

Миронов Иван Кузьмич в романе Капитанская дочка

«Капитанская дочка» стала последним изданным при жизни романом А.С. Пушкина. Данная повесть написана в семейном жанре. Гоголь в своей рецензии отмечал, что в повести наиболее глубоко, глубже, чем в других произведениях, раскрыт характер русского человека.

Одним из персонажей в которых наиболее ярко был раскрыт данный характер, стал Иван Кузьмич Миронов. Он выступает на втором плане, но роль его в произведении очень большая. Герой описывается только в положительном ключе, и видно, что автор относится к нему с особой любовью.

Иван Кузьмич является комендантом белгородской области. Первая встреча с ним происходит, когда главный герой повести прибывает в крепость на службу. Он предстаёт перед читателем, как простой человек в годах, высокий, энергичный, ведущий обычный семейный образ жизни. Петра Гринева принимает радушно, с чистым сердцем, так как хитрить мужчина не умеет.

Характер у капитана мягкий. У него есть жена и единственная дочка, которых он сильно любит. 40 лет своей жизни Миронов отдал военной службе, за это время став опытным воякой многое. Сам он был человек необразованный, из семьи простого солдата, но добрый.

И со своей семьей они живут бедно, но дружно. Иван Кузьмич с уважением относится к жене, всегда прислушивается к её советам, а в дочери просто души не чает. Из приданного для дочки него есть только веник, да гребешок. Но он мечтает о том, что найдётся человек с добрым сердцем, который возьмёт её в жены, несмотря на материальное положение.

Казалось бы, что Миронов человек очень простой и как в персонаже в нём нет чего-то особенного. Однако сам автор так не считает и периодически выводит героя на первый план. Что Пушкин вложил в этот образ? Характер простого русского человека того времени. Многие из них тогда вынуждены были существовать среди несправедливости, несмотря ни на что служить своему государству.

Комендант человек честный, не обделен добротой и скромностью и именно он является олицетворением мужества и преданности. Он знает о том, что такое верность, долг и честь. Он любит свою жену и готов слушать её во всём, но при этом не выдаёт ей служебную тайну, потому что дал клятву. В этом поступке выражается русская душа этого персонажа.

Во время штурма крепости, в последние минуты жизни коменданта, он предстаёт перед читателем совсем с другой стороны. Ещё недавно простой и тихий человек, оказывается настоящим героем, готовым мужественно сражаться. Смерть он также принимает с достоинством. Его героизм спокоен, лишён пафоса и вычурности. Ведь главное для Миронова, его честь и долг, преданность своей родине. Именно на таких людях держится государство.

Источник: Характеристика и образ Капитана Миронова (Капитанская дочка) сочинение

Объяснение:

http://sochinite.ru/sochineniya/sochineniya-po-literature/pushkin/harakteristika-i-obraz-kapitana-mironova

4,7(55 оценок)
Ответ:
lizcarpova
lizcarpova
28.11.2022

Ліричний роман Шолом-Алейхема — один з найпоетичніших творів світової літератури. «Пісня над піснями» написана прозою, але мову й образи уподібнюють твір до прекрасної пісні про кохання. Кожна глава схожа на строфу ліричного вірша — сповненого світлого смутку, посмішки, чарівності.

Перед нами — початок юного життя, коли найчарівніші мрії можуть здійснитися й уже здійснюються в любові Шимека і Бузі. Але закони світу не збігаються з внутрішніми законами людини, і мрійник Шимек виявляється занадто слабким, щоби протистояти їм. Батько Шимека вважає, що син його зрадив заповітам старовини, але сам юнак розуміє, що трагедія його життя полягає в тому, що він не зміг утримати любов, яка щойно зароджувалася, не звільнив свою царівну. Твір Шолом-Алейхема має підзаголовок «юнацький роман», адже тема юнацтва, втілена в цьому творі, хвилювала письменника протягом усього його творчого шляху.

У «Пісні над піснями» Шолом-Алейхем простежує долю своїх головних героїв від їхніх дитячих ігор, коли почуття любові лише зароджувалося, до дорослого життя, прощання з дитинством.

Міркуючи про свої твори, Шолом-Алейхем писав, що сприймає слово «роман» і як художній твір, і як історію кохання. Отже, твір Шолом-Алейхема — це ліричний роман про трагічний роман, про нездійсненне кохання.

У дитинстві Шимек і Бузя були господарями свого світу: «Наш будинок — палац. Я — принц. Бузя — принцеса... Це наше небо, наш вітерець, наші пташки — все наше, наше, наше!». Вони були з’єднані в ньому, як закохані Соломон і Суламіт у біблійній «Пісні над піснями». Але Бузя вже в дитинстві зіткнулася з жорстокістю світу: батько її потонув, а мати покинула її. Шімек відчуває ворожість світу, коли дитинство вже в минулому, а кохання втрачене: «Наш двір уже не виноградник Царя Соло- мона, що в «Пісні над піснями». Навколишній світ втратив своє метафоричне, символічне звучання.

Оповідь ведеться від першої особи, і завдяки її особливостям — зверненням до читача і повторам — читач стає слухачем, майже співрозмовником автора. Символіка і поетична мова роблять роман схожим на ліричний вірш: серед казкових володінь Шимека «великий луг, який тягнеться нескінченно, зеленим килимом укритий, жовтими ромашками вкритий червоними квіточками прикрашений квітами».

Роман пройнятий не лише символікою біблійної «Пісні пісень», а й фольклор¬ними, авторськими символами: це образи казок з «Тисячі й однієї ночі», які Шимек розповідає Бузі (історії про царівну, країну карликів, політ над хмарами), вогники святкових свічок і великодні молитви, символи вечірнього сонця, чарівної гори. Образ сонця, як і біблійний образ Суламіти, пов’язаний із героїнею роману: «Хмарка майнула по її прекрасному личку. І мені здається, ніби сонце раптово заховалося ... Бузя припинила плакати, і все ожило. Сонце сяяло, як і раніше». Образ Бузі, наче сонце, освітлює життя ліричного героя, Шимека, але дівчина, як сонце, йде за горизонт: в останній частині роману Шимек залишається сам і може лише згадувати про свою ніжну Суламіт.

Мрія про ідеальну любов залишається нереалізованою, але в фіналі оповідач знову повертається до початку свого роману і свого життя — адже «початок, початок найсумніший, кращий від найрадіснішого кінця». Які б радості та печалі не принесла подальша доля героєві роману, його чарівна дитяча казка залишиться в його пам’яті.

4,8(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ