Объяснение:
Это добрый мальчик, у него больные ноги, и чтобы вылечить эти ноги , родителям нужно поехать в областную больницу. Но на это у них нет средств г. Павлуня целые дни лежит в постели , а родители заботятся о нем. Мальчик не расстраивается , ему хочется выйти на улицу, надеть новые ботинки и папе в работе. Но он верит, что родители покажут его врачу, и тогда он снова сможет ходить . Пока Павлуня читает словарь , который знает уже почти полностью , и наблюдает за прекрасной природой. Это внимание к мелочам, умение видеть красивое в обычных вещах- все это показывает, какой чудный характер у Павлуни.
1849-1855 – навчання в Подільській духовній семінарії у Кам’янці-Подільському.
1856 – приїздить до Петербурга і проти волі батька, вступає не до духовної академії, а до медико-хірургічної. У Петербурзі Руданський зблизився з гуртком українських письменників, що готував журнал «Основа».
1859 – починає друкуватися спочатку у жанрі романтичної балади, а згодом перейшов до громадянської поезії, засудження кріпацтва, описує минулого свого народу.
1861 – після закінчення академії Руданський призначений повітовим лікарем на побережжі Криму
1861–1873 – Руданський працює міським лікарем в Ялті, а також лікарем у маєтках князя Воронцова. Цікавиться археологією, етнографією, продовжує поетичну творчість, перекладає з античної та російської літератур (Гомер, Вергілій, Лермонтов).
1869 – Руданського обрали почесним мировим суддею Сімферопольсько-ялтинського мирового округу.
21 квітня 1873 – Помер Руданський у Ялті (за старим стилем).
Джерело: https://dovidka.biz.ua/stepan-rudanskiy-hronologichna-tablitsya
Объяснение:
0
ответ: Крупного произведения нет о Монголо-татарском иго
Объяснение: Тоже домашнее обучение, сделал это дз на 5 :)