М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zebrakod
zebrakod
14.09.2021 15:27 •  Литература

Какое качество Магуль-Мегери пройти все испытания? Что ты можешь сказать о ее характере? С чем сравнивается ее красота? Полный ответ

👇
Ответ:
vkmrr
vkmrr
14.09.2021

Магуль- Мегери из сказки Ашик -Кериб .Перевёл эту сказку М.Ю.Лермонтов

Она справедливая,бескорыстная,умная,добрая,милая,красивая

Она лучше ангела,она лучше любой девушки Тифлиза..,молодая ,богатая,терпеливая.хозяйственная.

А самое главное её качество-вера в своего любимого.

4,5(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ulchik4572
ulchik4572
14.09.2021

Відповідь:

У цьому розділі описується події, які відбувалися з козаками у таборі Вирвизуба.

Спершу прокинувся дуже раненько дід Кібчик і захотився господарювати: підтримував вогонь, а потім почав оглядати неводи і дуже був ними незадоволений, тому вирішив сплести козакам нові сітки. В табір Вирвизуба прийшли воронівці. Козаки відправляються ловити рибу. Рибалка того дня вдалася напрочуд гарна. Ти часом дід згадує своє козакування і розуміє, що воліє залишитися в таборі з козаками, ніж повертатися до рідного села або йти кудись далі. Але чи приймуть його старого і немічного до гурту ? Козаки заходилися варити юшку. Дід Кібчик ігає за їхніми діями, далі не витримує і розганяє всіх від казана та береться сам куховарити. Після смачної юшки козаки згадують, що кожного з них на цей острів пригнала своя біда: майже у кожній родині хтось загинув від рук татарви, а є й такі, хто втікав під гніту польського пана. Козаки мріють, що було б добре дати відсіч ворогу, але немає такого князя, який би їх згуртував до бою. На що дід Кібчик заперечив і сказав, що не потрібно чекати на милість чужого невідомого князя, а згуртовуватися самим і обирати серед своїх козаків когось за старшого. Також бувалий старий козак запропонував не розходитися на зиму по домівках, а комусь залишитися і в таборі. Бажаючих найшлося досить багато. Козаки запропонували дідові залишитися з ними у таборі і він радо на те погодився.

Пояснення:

4,8(90 оценок)
Ответ:
ольга2104
ольга2104
14.09.2021

Сходство в исполнении народных песен фольклорным коллективом и хором имени Пятницкого, я думаю, в сохранении традиций: сольное и многоголосое хоровое пение, русские национальные костюмы. Главное различие в исполнении народных песен этими коллективами заключается в том, что у хора песни исполняются в музыкальной аранжировке и в сопровождении оркестра народных инструментов, а фольклорный коллектив стремится к оригинальному (историческому) исполнению песни как в мелодии, так и в сохранении особого произношения слов. Фольклорный коллектив исполняет песню без музыкального сопровождения для сохранения исторической достоверности звучания.

4,8(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ