А1-2
А2-4
А3-2
А4-4
А5-1
А6-1
В1: Вася, Валек, Маруся, Тыбурций. Вася понял что в жизни есть не только развлечения, но и есть голод, есть нищие; Валек и Маруся нашли себе хорошего друга, они стали выходить на солнце (из подземелья) раньше они целые дни проводили в подземелье. Даже Тыбурций Драб сказал Васе, что может это хорошо, что Вася встретился с ними (нищими) Тыбурций тогда имел в виду, что Вася будет знать , что важное не веселье. Вместе с Марусей и Валеком Вася повзрослел, стал разумней.
В2: Костылин, Жилин, Дина. Сбежать удалось Жилину, потому что он не терял надежды на в отличие от Костылина. Дина Ивану в трудный момент, когда их поймали и посадили в глубокую яму, она протянула палку и Жилину сбежать.
С1: Озеро назвали в честь подростка, который нашел это озеро. Васюткино озеро нанесли на карту города
Гектор - найхоробріший воїн у троянському війську; вбив Протесілая, вступив у бій з Аяксом Теламонідом і Діомедом; загинув від руки Ахіллеса. Під час двобою з Ахіллесом на Зевсових терезах були зважені долі обох героїв, і виявилося, що має загинути Гектор. Героєві віддавали шану в Іліоні; у Фівах, куди був перенесений прах Гектора, показували його могилу.
Життя й подвиги Гектора надихали багатьох митців. Відома картина Олександра Іванова «Пріам благає в Ахіллеса тіло Гектора». Остання зустріч Гектора з дружиною, оспівана в епосі, вражає своєю людяністю. Вона надихала багатьох митців від античності до наших днів — зокрема, була взірцем для грецького драматурга Софокла, який у трагедії «Аякс» змалював драматичне прощання героя з жінкою й дитиною. В європейській літературі пізнішого часу образ Гектора приваблював Фрідріха Шіллера, Жана Жироду, в живописі — Пауля Рубенса, Шарля Лебрена, Джованні Баттіста Тьєполо, Антона Лосенка, в музиці — Петера фон Вінтера (кантата «Смерть Гектора»).