С детства я любила сказки о волшебниках. И даже повзрослев, я по-прежнему отдаю свое предпочтение жанру фантастики. Самая известная история о мальчике в мире волшебства и колдовства является серия книг о «Гарри Поттер».
Я прочитала все книги, а их целых 7! И мне сложно назвать самую запоминающуюся, но, скорее всего, такой книгой будет первая. «Гарри Поттер и философский камень» рассказывает про мальчика, который выжил после ужасного нападения самого могущественного и опасного волшебника на всём белом свете — Волан-де-Морта.
Книги о Гарри Поттере оказали на меня очень большое влияние. И сейчас я понимаю, что такое настоящая дружба, преданность и настоящая любовь. Это не просто история про мальчика, который в итоге победил, это история о самом настоящем герое, который борется со злом. И если у меня спросят, какая моя любимая история, я без всяких сомнений скажу, что история о мальчике, который выстоял. Эта история стала для меня путеводителем по жизни и вдохновляющим примером.
Сюжет :
Тев’є має сім гарних, працьовитих, розумних дочок. По-різному склалися їхні долі. Старша Цейтл, не бажаючи пов’язати свою долю зі старим заможним м’ясником Лейзером-Вольфом, одружується з бідним кравцем Мотлом, який згодом помирає від сухот. Інша дочка Тев’є — Годл закохується в революціонера Перчика і вирушає разом з ним на заслання у Сибір. Хава, порушивши заповіти батьків, виходить заміж за неєврея, писаря Федька, та приймає християнство. За традиційними юдейськими уявленнями, така дочка вважалася померлою і за нею мали справляти траур. Але на самоті Тев’є спадає думка: «А що таке єврей і не єврей? І навіщо Бог створив євреїв і неєвреїв? А якщо вже створив і тих, і інших, то чому вони мають бути отакі роз’єднані, чому повинні ненавидіти один одного?..» Дочка Шпринця, закохавшись у багатого, але нікчемного і самозакоханого Арончика, втопилася, вражена його віроломством. Трагічно складається і доля сумирної Бейлки, яка виходить заміж за нелюбого багатія, аби забезпечити батькові старість.
Головна Думка :Повість Шолом-Алейхема «Тев’є-молочар» сповнена оптимізму та доброти, хоч і зображує важке життя Тев’є і його родини. У монологах головного героя є місце і дотепним жартам, і кумедним містечковим історіям. Молочар розмірковує над невеселими проблемами, з якими йому випало зіткнутись, однак не скаржиться на долю. На власному прикладі він показує, що треба з гумором ставитися до складнощів, уміти бути вдячним за ті щасливі моменти, які є в житті кожної людини, а якщо вже не вистачає сліз — сміятися.
Сама решай,давай тут никто не я знаю