М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sukdimka2013
sukdimka2013
19.02.2022 20:51 •  Литература

Охарактеризувати головних героїв Айвенго цитатами з текстуґ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ilviragaraeva2
ilviragaraeva2
19.02.2022

Ілля Муромець – один з найвідоміших билинних героїв. Це сильний, хоробрий і мужній богатир, герой Київської Русі, який з честю захищав своїх людей і батьківщину від ворогів. Було доведено, що легендарний воїн дійсно жив за часів князя Володимира, який призначив його старшим з богатирів. Народився богатир у с. Карачарово (недалеко від Мурома). Його батьки були простими селянами. Кажуть, що Ілля до 33 років не був таким могутнім, а навпаки, його вважали обділеним фізичною силою. Але в один день до нього завітали 3 старці. На той момент Ілля був один в будинку. Коли гості попросили води, Ілля настільки захотів їх уважити, що опустивши ноги, відчув силу й міцно став на них. Він підніс гостям воду, але чоловіки сказали, щоб він її випив. Послухавши гостей, господар відпив трохи і відчув неймовірну силу. Старці передбачили, що завдяки своїй силі він стане непереможним для ворогів. Але спочатку він повинен знайти величезний камінь і пересунути його з місця. Побачивши здорового сина, батьки зраділи, благословили його на захист батьківщини. Богатир відправився на пошуки валуна, а коли знайшов, зрушив і побачив обладунки та зброю. В ту секунду до нього прискакав вороний кінь, який став його відданим помічником і другом. Після того випадку, Ілля Муромець негайно приступив до служби у князя в Києві. Зовні богатир був високий (майже 2 м ростом) та плечистий. Мав пильний строгий погляд, чорні виразні брови, сиву бороду та русяве волосся. Завдяки тому, що герой довгі роки не міг покинути своє ліжко, його характер зміцнів і став витривалим, тобто він був терплячим. Він без жодного страху бився за інтереси та свободу свого народу. Вражаючи ворогів відвагою і силою, кожен раз приносив Русі перемогу. Але ніколи не любив звеличувати себе і хвалитися.  У своєму поєдинку з Солов’єм-Розбійником він проявляє кращі якості свого характеру. Ілля сміливо кидається в бій, не злякавшись смертоносного свисту ворога, від якого гнуться дерева і тікають дикі звірі. Богатир має неймовірну силу, швидко перемагає Солов’я-Розбійника, а потім і його численну рідню. Ілля поводиться як справжній слуга держави, він везе зв’язане чудовисько в Київ до Великого князя, щоб той вирішив долю розбійника. Образ Іллі Муромця фігурує не тільки в безлічі билинах. Також героя зображують в різних картинах, фільмах і мультфільмах. Ці твори дають можливість дізнатися про подвиги знаменитого воїна та історію наших пращурів.

Объяснение:

4,7(98 оценок)
Ответ:
vasa2283
vasa2283
19.02.2022
1)Фамусов служит по принципу: "А у меня что дело, что не дело, Обычай мой такой: Подписано, так с плеч долой. " 
Еще один принцип жизни Фамусова – "«Служить лицам, а не делу» . 
Служба для людей его круга – источник чинов, наград и доходов. Низкопоклонство 
перед вышестоящими. Они заложены еще дядей Максимом Петровичем, который, выслуживаясь, «сгибался в перегиб» , «отважно жертвовал затылком» . Зато был обласкан при дворе, «пред всеми знал почет». Дядя Максим Петрович идеал для Фамусова. 
2)Фамусов — чиновник, но к своей службе относится лишь как к источнику дохода. Его не интересуют смысл и результаты труда — только чины. 
3)Он хочет по выгоднй отдать замуж свою дочь
4)к идеалам 
фамусовское общество 
1. Покойник был почтенный камергер, 
С ключом, и сыну ключ умел доставить; 
Богат, и на богатой был женат; 
Переженил детей, внучат; 
Скончался; все о нем прискорбно поминают. 
Кузьма Петрович! Мир ему! - 
Что за тузы в Москве живут и умирают! (Фамусов) 
2. Учились бы, на старших глядя: 
Мы, например, или покойник дядя, 
Максим Петрович: он не то на серебре, 
На золоте едал; сто человек к услугам; 
Весь в орденах; езжал-то вечно цугом: 
Век при дворе, да при каком дворе! 
Тогда не то, что ныне, 
При государыне служил Екатерине. (Фамусов) 
Чацкий 
1. В науки вперить ум, алчущий познанья. 
2. 4. Вольнее всякий дышит 
И не торопится вписаться в полк шутов.
4,6(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ