М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
stilist2011
stilist2011
02.06.2022 16:17 •  Литература

Составте кластер "Что значит деревня для подростка 21 века?"

👇
Открыть все ответы
Ответ:

АЛЕГОРИЧНІСТЬ художніх образів

Король ( Необмежена влада, честолюбство .Світ для королів дуже спрощений, для них усі люди піддані. Себе судити набагато важче , ніж інших. Безглуздість)-Влада стоїть на першій сходинці світу дорослих

Честолюбець (Марнославство, самозахоплення, байдужість до оточення, егоїзм. Честолюбці не чують нічого, крім похвал. Уособлення пихатості) «Для пихатих усі інші – їхні шанувальники». «Шанувати – значить визначити, що я найвродливіший, найкраще одягнений, найбагатший і найрозумніший на планеті». «Пихаті люди не чують нічого, крім оплесків»

Пияк (Хвороблива пристрасть до пияцтва. П*є , щоб забути про совість. Символ вад , яких багато у людей. Цей образ уособлює безсилля, втечу від себе, від проблем.)

Ділок (Рахував зорі, записував підрахунок на папірці і складав їх у ящик, вважаючи себе багатим. Нікчема, що прагне перетворити неозору красу Всесвіту у власність .« А зіркам від тебе немає ніякої користі». Займатися справою добре, але «гроші заради грошей» знецінюють життя) «Бути багатим , щоб купувати нові зірки». «Я володію зірками тому, що до мене ніхто не додумався ними заволодіти». «І моїй квітці, і моїм вулканам корисно, що я ними володію, а зіркам від тебе ніякої користі».

Ліхтарник (Відповідальність за діло, турбота про інших, висока духовна турбота. « Це по-справжньому корисно, тому що красиво», «Наказ є наказ». «Це справді корисно, бо красиво». «Він не смішний, тому що не думає про себе».)

Географ ( «Надто важлива особа, йому ніколи байдикувати», уособлення обмеженості. Байдужість до того,що оточує) Надто поважна особа, яка ніколи

не виходить з кабінету, мовляв, їй ніколи тинятися, про все знає з переказів, йому байдужа його планета)

Объяснение:

4,5(37 оценок)
Ответ:
Євпак
Євпак
02.06.2022

Кульминация рассказа несет в себе освобождающую силу и остывшей в годы войны души. Иванов узнал в бегущих наперерез поезду ребятишках своих детей и медленно "возвращается" в нормальный, уже послевоенный мир, где главное - любовь, заботы, человеческое тепло:

"Иванов закрыл глаза, не желая видеть боли упавших обессилевших детей, и сам почувствовал, как жарко стало у него в груди, будто сердце, заключенное и томившееся в нем, билось долго и напрасно всю его жизнь, и лишь теперь оно пробилось на свободу, заполнив все его существо теплом и содроганием. Он узнал вдруг всё, что знал прежде, гораздо точней и действительней.

4,5(73 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ