Відповідь:
На мою думку класицизму э художньому напряму притаманно відображати життя в ідеальних образах, які тяжіють до загальної «норми», зразка. Зразком досконалого та гармонійного мистецтва в класицизмі була проголошена антична класична минувшина. Тому митці часто зверталися до сюжетів і образів античної міфології. Письменники цієї доби зразки, гідні наслідування, також вбачали в античній класиці, у трагедіях Есхіла та Софокла, у поезії Горація. Особливість літератури класицизму виявилась ще й у тому, що її творці дотримували правил, які були обов’язковими й відповідали порядкам, встановленим у суспільстві.
Уперше класицизм з’явився в італійській культурі XVI ст., а найбільшого розквіту досяг у Франції у XVII столітті: у драматургії (П’єр Корнель, Жан Расін, Жан Батіст Мольєр), у поезії (Жан де Ла-фонтен), у живописі (Нікола Пуссен), в архітектурі.
Пояснення:
Если " " означает посочувствовать, то это не только вовремя, а всегда необходимо человеку. Но в момент, когда ему трудно, горько, когда он растерян или обижен неожиднным пренебрежением, невниманием, такое сочувтвие особенно необходимо.
Иногда человеку важно, чтобы его хотя бы терпеливо выслушали, чтобы он не чувствовал себя брошенным, одиноким его в этот момент - значит ему, дать ему понять, что он не один, что он кому-то важен, дорог. Это придаёт силы преодолеть отчаяние, осознать беду как вполне преодолимую. Надежда, что всё сможешь изменить, что-то исправить, отстоять свою правоту даёт человеку силы, и он снова
двигаться вперёд.
Так что вовремя поддержать человека очень важно.
Ну, что, подойдёт?