Відповідь: Я вважаю розташування грішників у дантовому пеклі правильним, тому що Данте, на мою думку, зобразив реалістичне пекло на відміну від пекл інших релігій. Кожного грішника чекав його відповідний вид покарання. Наприклад, нехрещені немовлята і доброчесні нехристияни каралися лише безболісною скорботою,а наприклад зачинателів роздорів чекало патрання. Я не сумніваюся, що стражденні справедливо отримали відповідний їм вид покарання.
Тут звичайно не 10-15 речень, але краще за нічого. Власна думка донесена
У передмові до роману “Герой нашого часу” Лермонтов визначає своє письменницьке завдання – намалювати “сучасної людини”, “портрет, ськладена з пороків усього нашого покоління”. Бєлінський назвав роман “смутною думою про наш час”. Особливість роману в тім, що портрет часу рисується як історія однієї людської душі. Сам Печорін, міркуючи про своє життя, знаходить у ній багато загального з долею свого покоління. “Ми не здатні більше до великих жертв ні для блага людства, ні навіть для власного нашого щастя, тому що знаємо його неможливість і равнодушно переходимо від сумніву до сумніву”.
Завдання відтворити історію однієї душі дозволили Лермонтову намалювати ськладний і суперечливий характер героя. У вчинках і думках Печоріна багато жорстокого й егоїстичного.