М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
danil24451
danil24451
28.01.2021 16:36 •  Литература

Вопрос по поэме мёртвые души: почему чичиков стал таким, каким стал?

👇
Ответ:
qd1337
qd1337
28.01.2021

во первых не поэма)

он стал таким потому что его испорил отец т.е когда чич узжал из дома отец ему наказал береги деньги.а друзей не заводи капейка везде выручит и не придаст как сказал его отец

но сам чичиков в принцепе не так уж и плох как его малюют)

4,6(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
petr113
petr113
28.01.2021
Я считаю, что страна к середине века очень сильно изменится, ведь технологический прогресс никогда не останавливается и несет за собой хорошие и плохие последствия.
 Прежде всего изменения произойдут в окружающей среде, в плохую сторону. Человек ежедневно вырубает леса, загрязняет нефтью моря, бурит скважины, разрушающие рельеф и многое другое. Чем больше развивается человечество, тем меньше у природы становится шансов на выживание, именно поэтому уже в середине этого века, как я думаю, добыча природных ископаемых будет вестись по иной технологии, менее разрушающей окружающий мир, либо наоборот, понадобится больше природных ресурсов в связи с возрастающей ежегодной потребности в природных ископаемых и человек будет гораздо сильнее вредить природе.
 
4,4(20 оценок)
Ответ:
opakp9726
opakp9726
28.01.2021
Історичні пісні є складовою частиною українського героїчного епосу. У них відображено важливі події історії, змальовано відомих історичних осіб. Основний зміст пісень — боротьба українського народу проти іноземного поневолення за соціальне та національне визволення. Історичні пісні виражають народне розуміння історії, дають оцінку подіям і діяльності відомих діячів.

Хронологічно першими творами є пісні про турецько-татарські набіги, про полонення мирного населення та його страждання в неволі. У піснях народ оспівав оборонців вітчизни, їх непримиренність до ворогів, готовність скоріше вмерти, аніж підкоритися їм. Таким мужнім патріотом виступає козак Байда, який, навіть зазнаючи тяжких мук, знаходить б поквитатися з ворогом:

Ой як стрілив — царя вцілив,А царицю — в потилицю,Його доньку — в головоньку.«Ото ж тобі, царю,За Байдину кару!»Картина розправи вже приреченого на смерть Байди зі своїми ворогами приводить до висновку: доки серце б'ється в грудях, треба шукати і знаходити засоби боротьби з ворогом. У пісні стверджується думка, що ніколи не поневолити народ, який обстоює свою волю і незалежність.

Розквіту історичні пісні досягли в період народно-визвольної війни 1648—1654 років. У них оспівується героїзм народних мас у боротьбі проти соціального і національного гноблення, проти польської шляхти та українського панства. У піснях цього періоду засобами символіки передається сила народу: образ повені в пісні «Розлилися круті бережечки», образ хмелю в пісні «Чи не той то хміль». Поетичний образ хмелю уособлював наростання народної боротьби проти гнобителів, підкреслював, що запорукою сили Богдана Хмельницького є його тісний зв'язок з народними масами. Народ підтримував Богдана і в піснях прославляв його перемоги. У пісні «Ой Богдане, батьку Хмелю» підкреслено мужні риси характеру народного героя, його талант полководця, силу й відвагу:

Знає Корсунь і Пилява,Знають Жовті Води,Як водив своє козацтвоБогдан у походи.1768 року на Правобережній Україні розгорнулося антикріпосницьке повстання — Коліївщина. Про цю подію складено багато пісень, зокрема про народних ватажків — Максима Залізняка, Івана Ґонту.

З найдавніших часів до нас дійшли пісні, які донесли думи й почуття, болі й сподівання людей-трудівників. Пісня — це душа народу, його нев'януча краса.
4,8(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ