М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dndzanton
dndzanton
07.07.2021 22:09 •  Литература

Виписати художні засоби з твору "Забула внучка в баби черевички"​

👇
Ответ:
никита3467т
никита3467т
07.07.2021

вікової звички, спорожнілу хату - эпитеты

Забула внучка - инверсия

вийшли зорі-жаровички - олицетворение

Перекотилось літо - метафора

Объяснение:

как-то так

4,5(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
swietajakubiak
swietajakubiak
07.07.2021

1 б 2б 3в 4а 5а 6в 7б 8а

9 Щоб їм розважитись, веселий гурт матросів Серед нестримних вод розбурханих морів Безпечно ловить птиць, величних альбатросів, Що люблять пролітати слідами кораблів

Альбатрос - величний птах, володар морських просторів, що супроводжував кораблі. А на палубі він мав вигляд безпорадного птаха.

На палубу несуть ясних висот владику. І сумлінно тягне він приборкане крило, Що втратило свою колишню міць велику, Мов серед буйних вод поламане весло

Поступово образ альбатроса переріс у романтичний образ - символ поета і його долі у людському вирі життя.

Поет подібний теж до владаря блакиті, Що серед хмар, мов блискавка в імлі. Але, мов у тюрмі, в юрбі несамовитій Він крила велетня волочить по землі.

Поет не знаходив розуміння серед людей і тому не міг злетіти думкою.

Композиційна єдність твору досягла за до центрального образу альбатроса, що став образом-символом. Тому і протиставлені тут реальний і символічний план вираження: альбатрос і матроси, поет і юрба. З образом альбатроса пов'язане все піднесене, він у центрі уваги, автор захоплювався ним і висловив йому співчуття .

10 - Декаданс (від франц. decadence — занепад, розклад) — узагальнена назва кризового світосприйняття, що виявилося в літературі, мистецтві, культурі. Песимістичні настрої, характерні для другої половини XIX — початку XX ст., були пов’язані з дефіцитом духовності у прагматичному буржуазному суспільстві та передчуттям соціоісторичних катастроф — революцій, масштабних війн, що спіткали людство на початку XX ст.

11 - “Альбатрос” аналіз Рік написання – 1842 Цикл – “Сплін та ідеал” Тема: Показ людини, яка відрізняється від суспільства. Поет – мішень в суспільстві в яке всі хочуть потрапити Ідея: Поет доносить до читача, як суспільство ставитися до людини (особливої) Художні засоби “Альбатрос” Епітет “крилатий велетень”, великі білі крила, розбитого, немічний, прекрасний Символи у вірші “Альбатрос” Альбатрос, тобто сам поет – це світ прекрасного, добра. Моряки – зло, символ людства, яке пливе на своєму судні у безмежжі всесвіту. Море – сим­волізує життя; корабель, човен – людську долю; грім, гроза, блискавка – життєві негаразди. В «Альбатросі» стверд­жується божественна сила мистецтва, з найбільшою пов­нотою втілена у постаті поета. Автор оспівує душу, що прагне високого ідеалу, краси. У поета, як у альбатроса, “міць велика”, але його намагаються приборкати. Він не може протистояти сусп­ільству, як птиця натовпу матросів. На­товп не розуміє його. І тут зло перемагає добро. Але прекрасне завжди вище за потворне, навіть коли гине. Мистецтво та особистість вищі за натовп. Очевидно, мрії альбатроса залишаться “сумними думками” поета. Надії немає: серед всіх присутніх не виявилося нікого, хто б зупинив дурні розваги або хоча б засудив їх. Таке суспільство ніколи не буде ідеальним, та й не хоче воно прагнути до цього. Чітко простежується схожість долі птиці і долі поета. Це сильний птах з великими крилами, він може підніматися високо і довго триматися в небі. Альбатроса можна назвати мандрівником, який знаходиться у важких і небезпечних мандрах, адже він літає над розбурханим морем. Читаючи поезію Шарля Бодлера, в багатьох віршах відчувається смуток і якась безвихідь, ці почуття часто супроводжували поета в його житті. Він мріяв про світле і прекрасне, але романтична мрія так і залишилася для нього недосяжною.

4,8(28 оценок)
Ответ:
gabbasovilas
gabbasovilas
07.07.2021
Салават Юлаев — сподвижник Пугачёва, один из руководителей Крестьянской войны, живший в XVIII веке. Родился в деревне Текеево Оренбургской губернии, в 1773 году примкнул к Емельяну Пугачёву и в течение года до самого ареста руководил ключевыми событиями той войны.
Памятник Юлаеву был установлен в Уфе в 60-х годах — это работа осетинского скульптора Тавасиева. Говорят, что для достижения реалистичности скульптор изготовил гипсовый слепок с настоящей лошади. Через тело животного пропустили электрический ток, в следствие чего мышцы и жилы получились невероятно рельефными.
Считается, что данный памятник — самая крупная конная статуя в Европе. Его высота — почти 10 метров, вес — 40 тонн и всего лишь три точки опоры.
С высокого берега открывается вид на реку Белую (Агидель по-башкирски). Зимой она вполне соответствует своему названию.
Туман скрывает детали окружающей местности, зато летом тут должен быть замечательный вид.
Этот ракурс напомнил английский город Рочестер, где тоже есть похожий мост, излучина реки и домики на берегу.
Железнодорожный мост через Белую был построен в 1888 году, а в 1890 году его конструкция удостоилась золотой медали на Эдинбургской выставке.
Цветные домики и старая башня, похожая на обсерваторию, на одном из берегов.
В Уфе сохранилось много деревянных домов, хотя материалы крыши сейчас заменяют на современные.
4,5(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ