М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Natutp113
Natutp113
06.10.2020 17:50 •  Литература

План рассказа ножичек с костяяной ручкой>

👇
Ответ:
kseniarevda7
kseniarevda7
06.10.2020

1) Подарок из Москвы.

2)Преимущество ножа.

3) Кража ножичка.

4) Поиск виновного в краже.

5) Находка  потерянного ножа.

6) Обида класса и злость учителя.

4,5(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
khramenkova
khramenkova
06.10.2020
Ще кілька десятків років тому мало хто в нашій країні міг уявити, наскільки доступними та зручними можуть бути досягнення новітніх високих технологій. сьогодні майже в усіх родинах із середнім та високим достатком є ій персональний комп'ютер, найчастіше підключений до мережі інтернет. із великим задоволенням ми користуємося маленьким кишеньковим комп'ютером — мобільним телефоном, який дає можливість у будь-який момент зв'язатися з потрібною людиною.  новий час змінює свідомість, прискорюються процеси ізації. проте кожне наукове відкриття, кожна технічна новація призводить до наслідків печальних. особливо коли ультрасучасна технологія стає заручником недобрих людських намірів або просто потрапляє до рук неуків, бездарностей, , невідповідальних людей.  наприклад, наприкінці xx ст. в україні "мирний" атом став причиною радіаційного забруднення великої території родючої землі, тяжких захворювань та смертей людей. наслідки чорнобильської катастрофи остаточно не зникнуть із поколінням її очевидців, а будуть проявлятися у вигляді генетичних мутацій та погіршення стану здоров'я онуків тих, хто вважав пожежу на атомній станції не таким уже й великим лихом та свято вірив у всемогутність радянського уряду.  у середині xx ст. над японськими містами хіросімою та нагасакі було проведено жахливий за своїми наслідками експеримент. кожна людська смерть — це страшна трагедія. ці дві події пов'язані між собою багато чим, хоча схематично цей зв'язок можна зобразити так: наукове відкриття — людське страждання і смерть.  постає одвічне питання: хто винен? безперечно, винні ті, хто ухвалив рішення та здійснив атомне бомбардування, ті, хто своєчасно не зреагував на пожежу в атомному реакторі. але найбільша провина і відповідальність лежить на тих, хто "подарував" людству можливість користуватися тим самим атомом.  талановитий науковець завжди дивиться на світ не так, як інші: він здатен побачити невидимі іншим закономірності, маніпулювати найрізноманітнішою інформацією, проводити досліди, експерименти. результатом цієї діяльності є відкриття, які, у свою чергу, можуть принести людству користь або шкоду.  проблема відповідальності вчених за свої наукові відкриття своєрідно розкривається у п'єсі б. брехта "життя галілея".
4,4(43 оценок)
Ответ:
AnnA12Demidenko
AnnA12Demidenko
06.10.2020

Главного героя, мальчика одиннадцати лет отправляют учиться в город. Так как это было тяжелое и голодное время, ребенок почти всегда голодал. Но учился очень хорошо. Затруднения были только с французским языком.

Однажды мальчик стал играть со старшими на деньги. Пару раз выиграв деньги, он понял, что это неплохой хоть что- нибудь поесть. Но за выигрыши его часто били.

Учительница французского, увидев, в каком бедственном положении находится ее ученик, решила ему. Она всячески пыталась его подкармливать, присылала посылки с продуктами. Но мальчик был очень гордый и отказывался принимать продукты.

Тогда Лидия Михайловна решила играть с ним на деньги и позволяла ему чаще выигрывать.

Конечно, педагог поступила не правильно, играя с ребенком на деньги. Понятно, что женщина хотела голодающему ребенку, но она должна была в силу своего возраста и мудрости, придумать другой чтобы это сделать.

Объяснение:

Хз чисто в инете нашол.Но мне поставили 5.

4,7(45 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ