М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
irina707
irina707
12.05.2022 22:48 •  Литература

Гоголь ніч перед Різдвом 1. Хто визволив чорта з мішка?
2. У творі Гоголя для чого чорт украв місяць
3. Через що чорт був злий на Вакулу
4. Чому Оксана в кінці твору відмовляється від подарунка: "Ні! ні, мені не треба черевиків!"?
5. Куба Вакуоа пішов шукати чорта
6. Провідною рисою Вакули є …

👇
Ответ:
Анна3481
Анна3481
12.05.2022
1 Вакула
2. Він задумав помститися Вакулі і порушити його побачення з Оксаною.
3. За намальовану картину Страшного суду.
4. Вона і так покохала Вакулу і їй вже не потрібні були ті черевички.
5. Не знаю(
6. Автор зобразив його спритною,
веселою, сильною й смiливою людиною, що вмiє вiрно любити й
завзято вiдстоювати своє щастя. Вiн не бажає пiдкорятися
кому б те не було, навiть батьковi своєï коханоï
дiвчини, i готовий до тривалоï боротьби. Вiн прямо-таки проникнений духом вiльнолюбства, що властивий всьому украïнському народу!
4,4(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zackiminecraftc1
zackiminecraftc1
12.05.2022
Справедливо вважати твір Річарда Баха однією із найглибших філософських алегорій XX сторіччя. Дорога героя повісті - це дорога до свободи та безмежних можливостей людської особистості. "Стверджуючі, що ти чогось не можеш, ти позбавляєш себе всемогутності" [3] - ось кредо автора і він переконливо доводить практичну цінність цього постулату. Бах - письменник-фантаст, але його фантазії наближують читача до тієї справжньої реальності, яка прихована від наших очей завісою повсякденності. Але щоб досягти істини, потрібно принести немалу жертву - відмовитись від нудьги, тобто від обмеженості та безбарвності свого існування, та відважитись наповнити її дивами та пригодами [13]."Ця книга Річарда Баха має подвійний вплив, - писав відомий американський фантаст Рей Бредбері, - вона дарує мені відчуття польоту та повертає мені молодість" [13].Цей твір вражає читача не тільки своєю змістовою конструкцією а й історією написання. Як розповідав сам Річард Бах, одного разу гуляючи по туманному узбережжю каліфорнійського каналу Бельмонт Шор він почув голос, який сказав: "Чайка на імя Джонатан Лівінгстон", потім Бах побачив видіння, яке промайнуло у його голові у вигляді кінофільму [8]. Підкорившись цьому голосу, він поквапився додому, щоб записати все те, що він побачив. Але видіння було коротким, а продовження не послідкувало. Бах намагався закінчити історію, але у нього нічого не виходило до тих пір, доти через вісім років він не побачив продовження [8]. Правда це, чи рекламний трюк - невідомо, але точно можна сказати, що Річард Бах написав повість про чайку і у 1970-му році вона була надрукована в журналі, а у 1973 році був знятий фільм [13].Спочатку вона не привернула увагу ані читачів, ані критиків. Незабаром вона здобула популярність, була перекладена багатьма мовами та зробила імя Річарда Баха відомим не тільки в США, а й в інших країнах. Її читали в Америці, Європі, Австралії [8].За жанром цей твір є повістю-притчею тому, що:- це твір малої форми;- в основі сюжету - розповідь, історія;- наявність моралі;- головний художній прийом - алегорія;- два зміста (I - текстовий - побудований на прямому розумінні фраз, які створюють текст (спроби Чайки опанувати фігури вищого пілотажу, досягти досконалості в польоті та передати свої знання учням [8]), II - символічний - побудований на символічних значеннях окремих слів.);- образи мало індивідуалізовані;- події не визначені ні хронологічно, ні територіально: всі польоти проходять над якимось морем, тут і зараз;- сюжет прямолінійний: не забігає наперед, щоб створити драматичне напруження, ні повертається назад, щоб повідомити додаткові деталі;- автор зупиняється лише на важливих, головних моментах не відволікаючись на дрібниці та описання. Але переповісти його дуже важко, бо філософський зміст дуже глибокий і має бути розгаданий читачем, і кожен читач може зрозуміти його по-своєму [13].
4,4(28 оценок)
Ответ:
dbblyadbblya
dbblyadbblya
12.05.2022

Лирический герой элегии «Вечер» размышляет о своей судьбе и вспоминает близких. Эти философские рассуждения тесно переплетены с описаниями природы. Восхищаясь природой, лирический герой обращается к Музе и просит посетить его «в венке из юных роз с цевницею златой» и подарить вдохновение.

Лирический герой вспоминает близких друзей, которых нет рядом. Эти люди дарили ему радость и вдохновение, но теперь его душу терзает одиночество, ставшее постоянным спутником.

Герой размышляет о своем призвании как поэта. Ему суждено любоваться красотой окружающего мира и воспевать ее в своих произведениях («Так, петь есть мой удел…»). Однако в последних строках его посещают мысли о неминуемой смерти («…но долго ль?.. Как узнать?»). Поэт не знает, насколько долгим будет его жизненный путь, и что уготовила для него судьба, однако он готов ей покориться и неотступно следовать своему предназначению.

Объяснение:

4,4(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ