М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
WildOwlXD
WildOwlXD
09.10.2021 05:52 •  Литература

Какие черты характера проявляються в поступках героини? Каков психологический портрет Маши Мироновой? Проанализируйте цитаты, дополните вторую графу таблицы в тетради


Какие черты характера проявляються в поступках героини? Каков психологический портрет Маши Мироновой

👇
Ответ:
sashenkakoster
sashenkakoster
09.10.2021

1. проявление заботы

2. рассудительность

3. чувственность

4. покорность судьбе

5. сочувствие

6. решительность

7. самоотверженность

ответ на 8 и 9 не знаю, сорри

4,7(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
225572
225572
09.10.2021
В понедельник Тому так не хочется идти в школу, что он пытается притвориться смертельно больным. Тётя Полли быстро разоблачает племянника, вырывает шатающийся зуб и отправляет в школу. Дыра в ряду зубов делает Тома объектом всеобщей зависти.

Перед уроками Том встречает «юного парию Гекльберри Финна» сына местного пьяницы. Городские маменьки ненавидят Гека, а мальчишки завидуют ему.

Ему не надо было ни умываться, ни одеваться во всё чистое; и ругаться тоже он был мастер. Словом, у этого оборванца было всё, что придаёт жизни цену.

В руках у Гека дохлая кошка, с которой он собирается свести бородавку. Для этого, по местному поверью, надо придти в полночь на кладбище, найти свежую могилу преступника, дождаться, пока за его душой явятся черти, и швырнуть кошку им вслед, сказав при этом волшебные слова. Том уговаривает Гека взять его с собой.

Учитель наказывает Тома за опоздание и общение с Геком — садит его к девочкам, где мальчишка знакомится со своей любовью, Бекки Тэтчер. После уроков они остаются в классе одни. Том признаётся Бекки в любви, выпрашивает у неё поцелуй и обещание выйти за него замуж, но потом случайно проговаривается о своей предыдущей невесте. Бекки обижается и отвергает его самый ценный дар — медную шишечку от тагана.
4,6(56 оценок)
Ответ:

ответ:У казковій повісті Ернста Теодора Амадея Гофмана «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер» розповідається досить дивна історія. У вигаданій державі, звідки були прогнані практично всі феї, залишилася лише одна з них на ім’я Розабельверде. Одного разу вона побачила дитину-виродка на прізвисько Цахес, у якого були старече обличчя, павукові руки і ноги у вигляді прутів. Вона чомусь прийняла рішення причесати йому волосся, після чого цій дитині стало дуже сильно таланити. Спочатку він дуже сподобався місцевим пастору, який прийняв його на навчання. Потім, коли він виріс і відвідав студентське місто, він став подобатися всім його мешканцям та приваблювати їх нібито якимись незвичайними чарами. Відвідавши будинок місцевого професора, він припадає до душі самому господареві, а також його доньці Кандіді, в яку також був закоханий і місцевий поет на ім’я Бальтазар. Після всього цього виродка стали називати не Цахес, а Цинобер. При цьому поет Бальтазар і його друг по імені Фабіан все ще бачать те, наскільки ж потворний цей карлик, на них чомусь не поширюються чари. У присутності Цинобера відбуваються дивовижні речі: що б він не зробив, всі захоплюються, а всі його недоліки обертаються достоїнствами. Завдяки всьому цьому він дослужився до посади високого чиновника і став вхожий в придворні місця. 

Але пізніше все встало на свої місця. Як виявилося, ще в дитинстві під час розчісування голови фея створила йому три огнистих волосини, які приводили до всього цього обману оточуючих. Фею повідомили, що Цинобер може привнести великої шкоди і вона відмовилася йому протегувати, після чого всі побачили, що він виродок, прогнали його, а потім він ще й помер. 

Всім очевидна небезпека таких істот, як Цахес, для суспільства. Завдяки своїй здатності здаватися набагато кращим, ніж є в реальності, вони можуть не тільки досягати успіхів самостійно, але й займати місця більш талановитих і обдарованих людей, які набагато більше заслуговують успіхів. Цілком можна проводити аналогії і з реальним життям, де нерідко так трапляється, що деякі люди завдяки обману або чиїмось заступництву досягають тих успіхів, яких вони недостойні. У цій казковій повісті кінцівка більш-менш сприятлива і справедлива, а от у реальному житті так виходить далеко не завжди – ті, хто успіхів абсолютно недостойний, все ж чогось домагається.

Объяснение:

4,8(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ