Следование фольклорной традиции — это уникальное явление русской литературы, которое нашло отражение в творчестве многих писателей и поэтов всего периода развития литературного творчества. Но рубеж XIX — XX веков, появление новых течений в литературе в этот период, переосмысление представителями разных течений задач поэзии приводит к тому, что использование фольклорных образов отметается как ненужный элемент. Однако такая тенденция была свойственна творчеству далеко не каждого поэта, и поэзия С. А. Есенина тому подтверждение. Творчеством С. Есенина занимались такие исследователи как: В. Федоров, А. Волков, П. Юшин, В. Базанов, Ю. Прокушев, Н.Сидорина. Изучение поэта актуально и для современного литературоведения.
Любов наздоганяє кожну людину, але не кожній людині вона може принести щастя. Часом від неї отримуєш тільки ненависть до всіх людей і нещастя. Але Пушкін вирішив довести і показати читачам який насправді буває любов і що вона дійсно є.
Тетяна побачила Онєгіна і практично відразу ж в нього закохалася. І тепер це почуття назавжди оселилося в її серці. Разом з цим почуттям вона по-іншому почала бачити світ і всі фарби змінилися, і здається, що весь світ став зовсім інший. А оскільки зізнатися йому в цьому вона не могла, то вирішила написати йому листа і вилити душу в ньому. Ось тільки Онєгін взаємним почуттям не страждав. Він навпаки ненавидів і зневажав всіх жінок і більше нікого ніколи не збирався любити. Він постійно розповідав і вселяв їй, що потрібно думати холодною головою, а не кидатися у вир. Крім цього не потрібно показувати свої емоції, а потрібно навчитися їх стримувати. Але я вважаю, що якщо є почуття до людини, то краще їй в цьому зізнатися, адже можливо це той самий чоловік, який заповнить твоє життя до кінця своїх днів найщасливішими спогадами. Тому любов для мене важливіша.