М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чем относительные романы герой в литературе XVIII века 2 сезона смогут научить Морские Приключения Робинзона Крузо и Гулливера 3 дневник Робинзона Крузо 4 гостях у Робинзона Крузо 5 на тем смеяться в жизни и своих видений сделать сочинение​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
seetneek
seetneek
05.03.2023

Ліричний герой і автор у творі “І мертвим, і живим…” Ліричний герой послання звинувачує у байдужості до розвитку освіти і національної свідомості свого народу. Він засуджує соціальні верхи за їх глухість до проблем свого народу, навпаки, «гуманісти» за кордоном, удома вони перетворюються на гнобителів свого народу. Їх справжня злодійська сутність спонукає їх до злочинів проти співвітчизників. Саме за таких господ використовує автор метафоричні вирази такі, як «людей запрягають у тяжкі ярма», «орють лихо». Головними їх характеристиками стають епітети «недолюдки», «діти юродиві». Ліричний герой сподівається все ж на краще, він закликає своїх владних і заможних співвітчизників зупинитись, замислитись і дбати про освіту та культуру свого народу. Автор критикує дворян, що шукають правди й волі за кордоном, замість того щоб створювати її у себе на батьківщині. Наче першооснову патріотизму сподівається автор розповісти українським господам. Бо без національного самоусвідомлення та власних високих моральних якостей «великих слов велика сила» не буде дієвою, залишиться тільки словами. Із сатиричною гостротою і емоційною силою автор викриває мучителів свого народу, бажає їм зникнути з обличчя його любимої країни. Розплата за зневажання свого народу обов’язково настане, картина майбутнього «страшного суду» над панами — це є й попередження для недалекоглядних господ.

4,7(73 оценок)
Ответ:
ttyt3
ttyt3
05.03.2023

1.Я розумію цю  думку,  що в дитини стежечка, а у дорослої людини шлях тому, що дитина маленька і у неї маленький досвід у житті і стежка маленька. А у дорослої людини багатий життєвий досвід, тому у неї і шлях у житті великих.

2.На мою думку цінність  краси людини не тільки в зовнішності, а й у її вчинках тому, що зовнішньо вона може бути красива а в душі гнила, черства і байдужа до близьких, а людина а деякі люди можуть бути не красиві, але в душі вони небайдужі, чесні, люблячі це їх робить красивими у дущі.

Объяснение: только сделал 2

4,4(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ