М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
shcooltime
shcooltime
04.12.2020 13:31 •  Литература

это не литература это музык

👇
Ответ:
bodnarhuk83
bodnarhuk83
04.12.2020

Кварте́т — музыкальный ансамбль из 4 музыкантов, вокалистов или инструменталистов.

Симфо́ния — музыкальное произведение для оркестра.

Объяснение:

4,7(59 оценок)
Ответ:
Nuraaaykaaa
Nuraaaykaaa
04.12.2020

Соната — жанр инструментальной музыки, а также музыкальная форма, называемая сонатной формой. Сочиняется для камерного состава инструментов и фортепиано. Как правило, соло или дуэта.

Симфония - музыкальное произведение для оркестра

Квартет - музыкальный ансамбль из 4 музыкантов, вокалистов или инструменталистов. По составу исполнителей различают вокальный, инструментальный и вокально-инструментальный ансамбли.

Объяснение:

4,4(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
LaMoZzStaDt
LaMoZzStaDt
04.12.2020

ответ:Пародія на лицарські романи XVI століття побачила світ на початку XVII століття. Саме в цей час відомий іспанський письменник епохи Відродження Мігель Сервантес написав свій роман "Дон Кіхот". Метою твору, за словами автора, було знецінення лицарських романів, які монополізували книжковий ринок XVI століття.

Замисливши написати пародію на лицарський роман, Сервантес постійно вводить у свій твір ситуації з лицарських романів, нещадно їх спотворюючи. Лицарський роман під пером письменника втрачає свою романтичну "впевненість". Усе найкраще, що було в такому романі, втрачає свою привабливість.

Видатний лицар чарівної вроди завжди був окрасою лицарського роману. Герой Сервантеса зовсім не схожий на цей образ. Це не юнак, а людина середнього віку, непривабливої зовнішності. Лицарські романи так вплинули на свідомість героя, що Алонсо Кехано назвав себе Дон Кіхотом з Ламанчі та подався шукати подвигів. Він натяг на себе іржаву зброю, сів на стару шкапу, обрав собі даму серця та пустився у мандри. Дамою серця Дон Кіхота стала сільська дівчина, яку він називав Дульцінеєю Тобоською. Незабаром у нашого лицаря з'являється зброєносець Санчо Панса, який також мало скидався на зброєносців лицарських романів. Мирний землероб Санчо Панса ніколи не був відважною та мовчазною людиною, якою зображувався завжди зброєносець у лицарських романах. Проте він дає розумні поради Дон Кіхоту. Наприклад, коли вони опинилися серед скель і Дон Кіхот вирішив розірвати на собі одяг та битися головою об каміння, Санчо Панса радить йому не вбитися з першого разу. Це зауваження відразу ж викриває усю химерність лицарських романів. Традиційні ситуації, звеличені у них, стають комічними дурницями у романі Сервантеса. Бій Дон Кіхота з вітряками або з баранами спотворює "великі подвиги" лицарів середньовіччя.

Кумедність та божевілля Дон Кіхота дивним образом поєднуються з його мудрістю. На думку Санчо Панси, у красномовстві та мудрості Дон Кіхот не поступався відомим церковним проповідникам. Але Дон Кіхот мріє не про небесне, а про земне щастя для всього людства, і завжди готовий дати пораду та до тому, хто їх потребує. Дон Кіхот закликає Санчо Пансу судити про все, не керуючись "законом особистого свавілля". "Нехай сльози бідняка викликають у тебе більше співчуття, ніж нарікання багатія", — каже Дон Кіхот.

Проте, наділяючи свого героя привабливими рисами, зображуючи його борцем за справедливість, Сервантес у той же час постійно ставить його у кумедні ситуації. Метою автора було показати, що навіть такій доброзичливій людині, як Дон Кіхот, не під силу змінити щось у цьому світі, де панує егоїзм та влада грошей. Хоча Дон Кіхот позитивно впливав на Санчо Пансу, проте щодо всього людства йому не вдалося відновити золотий вік лицарства.

Роман завершується поверненням до героя здорового глузду. Перед смертю Дон Кіхот відмовляється від лицарських романів та усіх своїх химерних ідей. Іронізуючи над безглуздими витівками свого героя, Сервантес у той же час захоплюється моральною красою, що так рідко зустрічалась у часи корисливості, егоїзму та бездуховності.

Объяснение:

4,4(64 оценок)
Ответ:
MarkohkaMolovko
MarkohkaMolovko
04.12.2020
Для каждого свобода разная- для кого-то свобода- быть независимым от ситуации и обстоятельств, а для других, это стабильный заработок, карьера, семья. Для меня свобода- это относительное понятие, тк на приведённом мной примере можно увидеть что для всех она разная, но тем не менее свобода, это в первую очередь свобода мысли, действий и поступков, когда ты сам выбираешь нужный по твоему мнению тебе путь.
Из литературы могу привести в пример рассказ Чака Паланика "Бойцовский Клуб"- когда люди разочаровавшись в обществе решили организовать подпольный бойцовский клуб для того чтобы "выпускать пар", позже это переросло в подпольную революционную организацию.
Вывод из всего этого такой: Для каждого понятие свободы свое, есть люди со схожим мнением, есть с различающимся, но никого за это нельзя судить, ведь это и есть то, о чем я говорил(а), свобода выбора.
4,6(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ