Объяснение:
Всю творчість Чехова прийнято ділити на два основні періоди: Чехово-Чехонтський і зрілий.
перші періоди творчості починаються коли чоловік є студентом першого курсу, його твори "Лист до вченоно сусіда" і гомореску "Що найчастіше зустіраються в романах , повістях тощо". Далі чоловік пише все більше гуморесок і потрапляє у журнали. Так він розвавається далі.
Софи Хаттер (яп. ソフィー・ハッター Софи: Хатта:) — главная героиня фильма, трудолюбивая и скромная восемнадцатилетняя девушка, с длинной тёмной косой, работающая в шляпном магазине. Она считает себя и некрасивой «серой мышкой». Её бойкая младшая сестра Летти работает в Цезари, лучшей пекарне-кафе в городе, где привлекает много клиентов своим очарованием. Все изменения происходят, когда Софи встречает загадочного волшебника Хаула, после чего Ведьма Пустоши накладывает на неё проклятие и превращает в дряхлую старушку. Истинный её возраст возвращается во время сна, а также, когда сердце девушки наполняется любовью. По мере развития сюжета, колдовство ослабевает и Софи постепенно становится моложе, в конце истории у снова молодой Софи остаются только седые и короткие волосы (она отдала свою косу Кальциферу). Пребывание на борту движущегося замка Хаула открывает перед ней совершенно новую жизнь и новые приключения. Порой ведёт себя безрассудно. Софи — типичный персонаж поздних фильмов Миядзаки: не блистающая красотой девушка с сильной волей и упорным характером, с достоинством преодолевающая сваливающиеся на неё неприятности и беды.
Сэйю: Тиэко Байсё, русское озвучивание — Елена Чебатуркина (Софи молодая), Людмила Гнилова (Софи старая).
Хаул (яп. ハウル Хауру) — главный герой фильма, таинственный и привлекательный хозяин Ходячего Замка. Могущественный волшебник, последний из учеников мадам Салиман. По слухам, Хаул пожирает сердца красивых девушек, но в действительности он — одинокий и могучий колдун, заключивший с демоном огня Кальцифером загадочную сделку. Когда «бабушка» Софи врывается в его жизнь, она сперва наводит чистоту в его замке, а позже пытается бороться с превращением Хаула в демона. Выясняется, что в детстве Хаул отдал своё сердце Кальциферу, в то время как Кальцифер стал его слугой. Со временем он делится с Софи своими самыми сокровенными тайнами и секретами, которые не доверял никому. В конце концов, они развеивают наложенные чары и становятся парой.
Творчість Чехова являє собою унікальне явище в історії російської літератури, тому що поєднує в собі добрий і сумний гумор, постановку вічних для людства проблем, м'яку педагогічність і часом ноти трагізму.
Дитинство і юність а.п. Чехова. Перші кроки у творчості
Майбутній російський письменник і драматург народився в місті Таганрозі в січні 1860 року. Його батько займався купецтвом, тримав маленьку лавочку, в якій можна було купити все: починаючи від продуктів до предметів побуту.
Сім'я була багатодітною. Пізніше Чехов зізнавався, що дитинство його склалося важко: разом з братами і сестрами він допомагав батькові, тому поєднував роботу і навчання. На дитячі ігри та пустощі часу практично не залишалося.
Антон рано почав писати, його перші оповідання та повісті з'явилися, коли Чехов був ще учнем гімназії. Юнак мріяв про літературну славу, тому посилав свої повісті та оповідання в журнали, проте видавці не поспішали їх публікувати.
У 1879 році в житті Чехова відбувається важлива подія: він вступає на медичний факультет Московського університету. При цьому життя майбутнього лікаря в Москві складається непросто: Чехов бідний і, щоб заробити собі на шматок хліба, починає шукати літературного підробітку – пише короткі гумористичні розповіді під псевдонімом «Антоші Чехонте» і багатьма іншими не менш смішними іменами. Ці розповіді поступово починають користуватися популярністю. Пізніше письменник збере всі свої ранні твори в дві збірки, які назве «Строкаті оповідання» і «невинні промови».Приховати оголошення
Особливості ранньої творчості Чехова
Рання творчість Чехова включає в себе, в основному, гумористичні твори. Це такі розповіді, як» товстий і тонкий«,» Смерть чиновника«,» Хамелеон«,» наречений " та ін.
У цих творах автор висміює багато людські пороки і, в першу чергу, лицемірство, скупість і чинопоклонство. Зустрілися два гімназійних приятеля в оповіданні»товстий і тонкий". Щире зраділи зустрічі, почали діалог, але в процесі його з'ясувалося, що товстий займає чин набагато вище тонкого, і тонкий, дізнавшись про це, відразу починає лебезіть перед своїм колишнім товаришем. І вся радість їх зустрічі пропадає.
Або інший герой « "Хамелеон", в будь-якій ситуації прагне показати себе з кращого боку перед начальством і отримати від цього вигоду. Сам розповідь "Хамелеон" займає трохи більше однієї сторінки, викликає сміх, але це сміх крізь сльози, адже читачі бачать в поведінці героя відгук своїх недоліків.
Або інша розповідь»наречений".
Объяснен