М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
1Кat3
1Кat3
25.01.2021 12:12 •  Литература

О чём не подумал Герасим пряча собачку у себя в каморке? ​

👇
Ответ:
Ntt1
Ntt1
25.01.2021

О том, что Муму может выдать сама себя. Так и произошло.

4,5(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
тома510
тома510
25.01.2021
Вірші Шевченка учні починають вивчати ще у молодшій школі і аж до одинадцятого класу продовжують звертатись до його творчості. Ба більше – до творчості Шевченка, здається, звертаються всі і всюди: вислови з його віршів і поем знаходимо на просторах інтернету, на рекламних баннерах, навіть в політичніх кампаніях! Його слова ось уже двісті років супроводжують український народ. В них українці черпають натхнення, знаходять розраду й пораду, до , щодо них українці дискутують, їх не перестають обговорювати й тлумачити.

Слова Великого Кобзаря давно стали афоризмами і багато з них українці навіть знають напам’ять. Приведемо декілька найбільш відомих:

Борітеся — поборете. Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!

“Кавказ”
В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля.
Якби ви вчились так, як треба, то й мудрость би була своя.
тощо. Ці слова стали афоризмами не просто так, а саме тому, що є актуальними в усі часи. В них заключаються ознаки менталітету українців. Поезія Тараса Шевченка залишається сучасною завжди і так буде й у майбутньому.

Є багато творів Франка, вони прочитані і вивчені, але не проаналізовані. А на сьогодні вони є дуже актуальні. Він у всіх галузях літератури був високого рівня, його поезія, лірика, філософські твори, проза – він скрізь виявив великий талант.
4,8(60 оценок)
Ответ:
uztstdgiDima
uztstdgiDima
25.01.2021
По сюжету дворник Герасим из рассказа Ивана Тургенева "Муму" утопил свою любимую собаку, которая якобы мешала деспотичной барыне. После он ушел в родную деревню.

Но что было бы, повернись мысль писателя иначе? Герасим остался бы служить на Остоженке, но, мне кажется, недовольство копилось бы в нем. Достигнув критической массы, эта бомба из ненависти бы рванула. Возможно, он избил бы ставшую ненавистной барыню или поджег дом. В любом случае он не смог бы сдерживать себя до конца жизни.

В основе произведения лежат реальные события, которые происходили в доме матери Тургенева. Только крестьянина звали не Герасим, а Андрей, такой же высокий и сильный. Он завел собаку, это не понравилось Варваре Тургеневой, та велела избавиться от питомицы. Андрей убил собаку и жил дальше, не испытывая таких мучений.

Но мне кажется, Герасим точно так бы не смог.
4,6(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ