М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MashaYamg
MashaYamg
11.08.2021 04:28 •  Литература

Сочинение-рассуждение. зачем человеку нужно знать историю и культуру своей страны(народа)

👇
Ответ:
Asetkyzy
Asetkyzy
11.08.2021

Объяснение:

Так зачем же нужно знать историю и нужно ли ее знать?

История- феноменальна.

Что касается меня, я считаю, что нет более значительной науки, чем история. Только история нам раскрывает нам огромный мир событий, поучительных историй, легендарных личностей и судеб. История не стоит на месте с каждым днем она становится шире, богаче.

Мы сами делаем историю, передаем из поколения в поколение. Историю нельзя переделать, нельзя придумать что то новое в данной сфере- она феноменальна, и этим она еще интересней.

История — это наше культурное наследие.

У нас есть у нас есть корни. Мы получаем богатую культуру в наследство от предков, а с истории мы можем узнать, как все это создавалось.

ВОТ

4,5(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
tatynaleonteva1
tatynaleonteva1
11.08.2021

Відповідь:

Твір Акутагави «Павутинка» має глибокий і суто філософський зміст. Це швидше притча, ніж щось інше, тому, щоб краще зрозуміти її зміст, треба мати неабиякі знання з східної філософії, зокрема, з японської.  Ця новела-притча була створена автором для дітей і мала на меті розвивати в дітях високі моральні якості, виховувати в них творчі здібності, вчити дітей жити на світі.

Оповідання починається з опису прекрасного літнього ранку. Ранок – символ нових надій, пробудження і переродження людської душі.  В озері, яке є символом джерела життя, очищення, початку і кінця всього сущого на землі, квітнуть священні квіти лотоси – символи духовної чистоти і святості. Берегом озера знічев”я  походжає Будда – божество, символ добра, гармонії, моральний ідеал людини.  Будда випадково заглядає в глибину озера, де можна побачити пекло, і його погляд падає на грішника Кандата, який покараний за страшні злочини, які він вчинив за життя. Будда ніби переглядає гріхи Кандати і раптом серед них бачить один-єдиний  добрий вчинок: колись Кандата ів павучка і не наступив на нього. Цього для Будди було досить, щоб дати злочинцю шанс. Будда бере тоненьку павутинку, символ тієї нитки долі, один кінець якої знаходиться у руках долі,  і опускає її в озеро. І цією павутинкою, ниточкою між раєм і пеклом, злодій міг би вибратись назовні, врятуватися від пекельних мук, але не судилося… Його власна сутність, тобто, відсутність співчуття до ближніх, до інших нещасних, не дозволила врятуватися самому та й врятувати інших. Кандата знов і вже назавжди упав у море крові, а Будда у печалі пішов собі геть.

Новела «Павутинка» стверджує ідеали добра, вчить, що треба жити в мирі з людьми і з самим собою, відповідати за свої вчинки, робити добрі справи і пам”ятати, що за всі вчинки доведеться колись відповісти, бо існує вища справедливість.

Пояснення:

4,8(18 оценок)
Ответ:
sanya1130
sanya1130
11.08.2021

За повістью Ніни Бічуя ми бачимо, що кожен з юнаків торишували. Навіть тоді коли Славко Беркут поранив шпагою Юлько. А ось наприклад в повісті ,"Дорогою ціною" Остап і Соломія любили друг друга і я гадаю як вони разтавались то це і є справжня дружба. Тому що для кожного з них це було дуже боляче. А ще в нас є оповідання ,"Ніч перед боєм". Там ми бачимо як Петро Колодуба цінував діда Платона і тільки його й пам'ятав. Ось це iє справжня дружба коли ти розповідаєш про цю людину , коли ти його перед кожним боєм згадуеш. I коли Петро Колодубові сказали , що дід помер, то він усім приказав встати , і так простояти цілу хвилину в честь діду Платона.

4,6(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ