мистецтво проявляється в багатьох видах. воно багатогранно і зачіпає багато сторін нашого життя. це твори літератури, живопису, театру і кіно, музики. його чари полягає в тому, що воно наповнює людей життєвими силами у найважчі періоди життя. особливо це стосується воєнного часу.
у ті страшні часи люди подолали фізичні, моральні позбавлення. існує маса прикладів з кінематографа, літератури, які підтверджують силу мистецтва. лише під її впливом люди вставали і йшли в бій, билися за батьківщину, здійснювали немислимі подвиги. незважаючи на настільки суворі умови, під час військових дій навіть знімалися фільми, які відстежують хронологію подій. завдяки цим авторам ми маємо унікальну можливість поглянути на все, що відбувається зсередини. твори літератури описують у віршах і прозі побут солдатів, які воюють на передовій, а також трудівників тилу.
опис повсякденному житті наших предків, які жили в середні століття, живописно опові про їх буднях. ми маємо можливість представити навколишнє , звичаї, звичаї, традиції.
класичні музичні твори неповторні тим, що вони до смаку всім поколінням і віком. їх значення велике і незаперечно. вони об’єднують людей усіх релігій, традицій, незалежно від що складається політичної обстановки.
1. Хлестаков ехал из Петербурга
2. У него много кредитов и денег нет, а когда он отказался платить, его приняли за Ревизорра
3. Ему приносят суп и жаркое. При этом чиновник жалуется на то, что суп - это не суп, ибо вместо масла плавают какие-то перья, а жаркое - жесткое, ибо мясо похоже на деревянную кору.
4. Хлестаков сначала и не думал брать деньги, но чиновники принесли ему их сами. Судья дал триста рублей. Затем Хлестаков сам уже попросил триста рублей у почтмейстера и Луки Лукича. С Земляники обнаглевший молодой человек запросил уже четыреста, а с Бобчинского и Добчинского - тысячу (по пятьсот с каждого). У последних, впрочем, нашлось только шестьдесят пять рублей, потому что никаких должностей эти два субъекта не занимали и денег давать ревизору не собирались.
5. Хлестаков говорит, что не может жить без Петербурга, его душа «жаждет просвещения».
6. Городничий под предлогом, что комната в трактире не годится для такого «просвещенного гостя», приглашает Хлестакова пожить у него в доме.
7. Городничий попросил Хлестакова переехать в его дом, а прежде осмотреть — любопытства ради — некоторые заведения в городе, «как-то богоугодные и другие».
8. Городничий дает Добчинскому две записки
9. Одну для своей жены, а другую для Земляники
10. Ими всеми движет страх. Из за него вся власть города, берет под подозрения всех. Да и он ведет себя странно.