М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
VikaDavydova2
VikaDavydova2
16.05.2022 15:25 •  Литература

К.паустовский в саду уже поселилась осень... Средства художественной выразительности

👇
Ответ:
Ник6911
Ник6911
16.05.2022

я хз\

Объяснение:

4,5(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Лубаша
Лубаша
16.05.2022

В 1909-1911 рр. Шолом-Алейхем написав свій юнацький роман «Пісня Пісень», де він підняв питання кохання на новий рівень.

Головні герої роману - Бузя, Шимек – ще діти, їхнє перше кохання було повним ліричних відступів, але реальне життя відрізняється від їхнього уявлення. Життя героїв складається не так, як хотілося б читачу, але хто в цьому винен?

Якщо казати, чому вони не змогли бути разом, тут тільки одна відповідь: все мине, все міняється. Діти виростають, необхідність навчатися змушує поїхати в інше місто, але час триває, а життя продовжується. Чи має Бузя право на щастя, чи правильно вона зробила, ставши нареченою іншого – це інше питання. А чи має людина право покинути того, кого вона кохає, а потім плакати, чому так сталося? Шимек поїхав навчатися, а Бузя залишилась, - і ніхто не боровся за своє щастя. Можна казати, що на все Бож'я воля, але люди теж повинні діяти. 

Я вважаю, що насправді й не було ніякого кохання Шимека до Бузі, це були тільки мрії, побудова моделі справжнього кохання. Якщо б він насправді жадав бути поруч з нею, він був би поруч, а не ламав її життя, не каламутив би воду перед її весіллям.

4,7(16 оценок)
Ответ:
alenali2016p0doga
alenali2016p0doga
16.05.2022
У каждого человека своя точка зрения,которой он придерживается , так же причина разного мировозрения -воспитание. мы становимся такими лдьми ,которыми нас воспитывают родители,окружающими и мы сами.  как пример можно привести притчу :
 Сегодня на уроке социальных проблем наш профессор поднял черную книгу и сказал "эта книга красная". И мы все такие: "Нет". А он: "Да, красная". И мы опять: "Это не так". Он повернул книгу, а её задняя обложка была красной. И он сказал: "Не говорите кому-то, что он не прав, до того момента, пока не посмотрите на ситуацию с его точки зрения".
4,5(81 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ