Объяснение:
Пьеса А. П. Чехова «Вишневый сад» - это одна из самых известных в русской литературе. Отвечая на вопрос, можно сказать, что самым ярким героем-недотёпой в пьесе Чехова «Вишнёвый сад» является Раневская Любовь Андреевна. Будучи владелицей большого имения и очень красивого вишнёвого сада, она не смогла их уберечь, и продаёт купцу Лопахину. Раневская умеет только сорить деньгами, а к практическим действиям не Гаева - брата Раневской, также можно назвать недотёпой из-за его нерасторопности и нерешительности. Недотёпа – это и студент Трофимов, который никак не может завершить своё обучение в университете. Это и дочь Раневской Аня, которая не понимает главных ценностей в жизни.
текст при наведении
ответ: Головна проблема, на якій побудований твір, відображає певний етап розвитку Буржуазії у Франції.
Новоспечені буржуа, які накопичували собі чимало грошей, різними шляхами, хотіли стати аристократами. Саме тому, головний герой комедії, Пан Журден, замовляє собі новий аристократичний одяг, демонструючи відсутність смаку, а також починає брати уроки із шляхетних мистецтв, такі як: фехтування, танцю, музики й філософії. Роблячи з себе повного дурня. Таким чином ми можемо побачити, що для Пана Журдена дворянське ім'я є гарантією найвищих моральних цінностей. Тому, щоб стати дворяном, Журден беззастережно в усьому покладається на хитрого дворянина графа Доранта. Через їхні стосунки практично показані реальні суспільні відносини. Тому, сміючись над бідолашним Журденом, який будь-що хоче стати схожим на дворян та ще й дочку видати заміж неодмінно за шляхтича, ми разом з ним співчуваємо саме йому. Граф Дорант і Маркіза Дорімена, показують неправдиве, вередливе, непорядне дворянство. Представником такого дворянства є Дорант, який розтринькав все своє майно, та шукав собі багату наречену, та й Дорімена "покохала" його, бо була переконана, що він багатий, тому що дарив дорогі подарунки. Про справжнє кохання в цій парі й мови не шлось. Обоє вони пошилися в дурні.
Отже, проблема справжнього й несправжнього, проблема правди й неправди вирішується через смішні ситуації, у які потрапляють герої завдяки неправильному уявленню героїв одне про одного. Змальовуючи Журдена, Мольєр показує нам моральні уроки, без яких неможлива комедія класицизму.
Объяснение:
бежит поток проворный. И солнце нити золотят