Стихотворение очень эмоционально, кажется, что оно написано в едином порыве, с волнением и страстью. Поэтому, на мой взгляд, оно не лишено некоторых неясностей, а слова и выражения, не свойственные русскому языку (приклеи́л; и солнцы, знать, не дышат), не лучшему пониманию смысла. Мне, например, не понятно, что значит "пойми, коль может, /Органа жизнь глухонемой!" Я думаю, что автору следовало бы ещё поработать над словами, чтобы придать им большую ясность, а потом уже публиковать стихи. Я думаю, что если бы под стихами не стояла подпись Тютчева, то их бы не опубликовал ни один журнал, а критика была бы весьма резкой.
Возможно, что Александр Сергеевич словами волхва провозгласил независимость поэзии и духовную свободу поэта от мирской власти царей.
Дело в том, что для Пушкина литературный дар - это нечто неземное и божественное. Вспоминая диалог волхва и князя, можно сделать вывод о том, что перед читателем разворачивается диалог царя и поэта, человека одаренного. Цитата из текста: "Волхвы не боятся могучих владык, А княжеский дар им не нужен". Поэзия - это свобода мысли, которая не должна зависеть от власти.
ответ: Якось тітка Поллі покарала його за цілий ряд провин, які він зробив. І в якості покарання змусила фарбувати паркан. Але винахідливому Тому вдалося переконати хлопців, що білити паркани — велика честь і рідкісне задоволення.
Уривок з роману Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра»
…І раптом в цю чорну хвилину розпачу на Тома зійшло натхнення! Саме натхнення — блискуча, геніальна думка.
Він взяв кисть і спокійно взявся за роботу. Раптом вдалині показався той самий хлопчисько, насмішок якого він боявся найбільше.
— Що, брат, змушують працювати?
Том круто повернувся до нього:
— А, це ти, Бен! А я і не помітив.
— Слухай-но, я йду купатися. Мабуть, і тобі хочеться, а? Але тобі, звичайно, не можна, доведеться працювати.
Том подивився на нього і сказав:
— Що ти називаєш роботою?
— А хіба це не робота?
— Може, робота, а може, й ні. Я знаю тільки одне: Тому Сойєру вона до душі… Хіба хлопчакам кожен день дістається білити паркани?.. З тисячі… навіть, мабуть, з двох тисяч хлопчиків знайдеться тільки один, хто зумів би виконати це як слід…
Объяснение: