Чернівецький Станіслав Болеславович народився 6 липня 1950 року на Вінниччині у селі Жван в багатодітній родині. Дуже рано втратив батька і початкову освіту здобував у школах-інтернатах в Тульчині та Мурованокуриловцях, де проживав та харчувався. Мріяв поступити в Київський університет ім. Т. Шевченка на факультет філології, що йому вдалось зробити. Але закінчити університет він не зміг – був відрахований за український націоналізм та погляди. Тому змушений був закінчити педагогічний інститут у Вінниці та деякий час вчителювати. Потім була невдала спроба поступити до театрального інституту, до якого тяжіла його душа. Але через неправильні погляди та відрахування з Київського університету його не було зараховано до театрального, не дивлячись на те, що Станіслав на відмінно здавав іспити. Щоб якось приблизитись до своєї мрії він влаштовується монтувальником декорацій до Київського театру російської драми ім. Л. Українки Все ж таки доля посміхнулась йому і Станіслав Чернілевський поступив до Київської кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка та отримав професію кінорежисера. Працюючи на кіностудії Довженка, він проявляє себе ще й як поет. За до М. Вінграновського та Д. Павличка видає свою першу збірку «Рушник землі», де було зібрано всі його найкращі поезії. За неї Станіслав Чернілевський отримав премію ім. В. Симоненка у 1988 році. Наразі працює режисером та редактором «Студії 1+1». Відповідає за український дубляж іноземних фільмів та читає лекції у Київському національному університеті театру, кіно та телебачення ім. Карпенка – Карого.
Объяснение:
Повесть Андрея Чайковского «За сестрой» произвела на меня большое впечатление. Перед нами предстают те победоносные времена, когда украинские казаки защищали свою родную землю от турецко-татарского нашествия. Главным героем этого произведения является пятнадцатилетний мальчик Павлик. Меня поразила его решительность и отвагу. Он является своеобразным героем-богатырем из народных дум, ведь он часто попадает, но потом находит выход из таких ситуаций, которые обычному мальчишке не под силу. Писатель несколько преувеличивал физические возможности юношу, но он это делал для того, чтобы показать нам, что такие молодые, но победоносные герои - гордость матери Украины. Образ Павлика нас захватывает, вызывает особую симпатию; хочется подражать и быть хоть немного на него похожим. Парень отправился в опасные и дальние странствия для того, чтобы родную сестру, которую он искренне любит. Ничто не останавливает Павла на пути к выполнению его основной цели. Иого вдохновляет смелость и отвагу казаков-запорожцев, ведь он считается их питомцем. Парень хочет доказать самому себе, что он достойным жить на родной земле рядом с этими победоносными борцами с татарскими набегами. Иого заставляли тяжело работать, пытались продать, наказывали, но он смог перенести эти испытания судьбы, даже пытается другим, ведь он должен найти свою сестру и вернуться домой.
Объяснение:
Чернівецький Станіслав Болеславович народився 6 липня 1950 року на Вінниччині у селі Жван в багатодітній родині. Дуже рано втратив батька і початкову освіту здобував у школах-інтернатах в Тульчині та Мурованокуриловцях, де проживав та харчувався. Мріяв поступити в Київський університет ім. Т. Шевченка на факультет філології, що йому вдалось зробити. Але закінчити університет він не зміг – був відрахований за український націоналізм та погляди. Тому змушений був закінчити педагогічний інститут у Вінниці та деякий час вчителювати.