1. добрата это- какда человек делает дело без корыстно и не прося награды.
2. человечность это - чуствовать боль других и им сравится с этой болью
3.воспитоность это- умение соответствовать правилам, принятым в обществе
4.дорожелатьльность это - желать всем и каждому добро
5.порядочность это -моральное качество человека
6.зло это- человек каторый не ково не любит и делает плохие дела
7.грубость это - делать камуто больно
8.хамство этоговорить плохие слова кому то
9.ложь это - обман
у словах «перемога» і «поразка» є глибокий сенс і з цим важко посперечатися. для початку потрібно розібратися з тим, що таке перемога і що таке поразка. перемога найчастіше у людей асоціюється з виграшем. перемогти – це значить виграти у суперника в чому-небудь, будь то спорт, суперечка або щось зовсім інше. або ж успішно вести або закінчити якусь справу – це теж перемога.
поразка, навпаки, завжди асоціюють з програшем. наприклад, можна зазнати поразки від кого-небудь або невдачі у справі, отримати незадовільний результат. але дійсно поразку пов’язано лише з невдачею, а перемога тільки з успіхом?
подібне ставлення до перемоги і поразки я думаю трохи примітивно і поверхово. у спорті і правда є переможці і є переможені. але в житті часто все абсолютно по-іншому. адже ми всі по-різному розглядаємо результат, який отримуємо в кінцевому підсумку. чи то перемога чи поразка – це всього лише наше ставлення до того, що вийшло після вчинення певних дій. чому перемог обов’язково люди повинні радіти, а уражень засмучуватися? хто сказав, що саме так має бути і так нормально?
у суспільстві є свої установки або стереотипи, які в нас закладає наше ще в дитинстві, в результаті саме такі установки стають частиною наших уявлень про успіх. дійсно простіше розділити все на «біле» і «чорне». при цьому самі по собі ці «смуги» не існують, вони, чергуючись, слідують один за одним. тому, я думаю, варто враховувати, що ураження змінюються перемогами, а за перемогами можуть виникнути поразки.
так поняття «перемога» і «поразка» можуть змінюватися постійно, і не варто сильно засмучуватися, якщо вас спіткала невдача. головне, не опускати руки – весь час чогось робити, до чогось прагнути і чого домагатися; за поразкою обов’язково настане перемога – потрібно в це вірити. поразка – це лише привід переглянути свою невдачу, щось змінити в собі, стати сильніше і перемогти. кажуть «без поразок немає перемог» – і це абсолютно відображає.
Заставили задуматься о том как прекрасна жизнь, что ей надо дорожить и впитывать каждый ее миг. Не надо тратить ее напрасно на какие либо деяния. Не надо накладывать руки на себя ибо Бог нам ее дал и какой бы она не была, она будет прекрасна. Никто кроме нас не виноват в той судьбе которую мы сами себе пишем. Нам дарована жизнь, не надо быть унылым. В библии прописано самый первый смертный грех: уныние. Нам дана жизнь не только для того что бы кропотливо работать, но и для того что бы ей наслаждаться. Последние строчки Но есть чем душу напитать, Чем утолить духовный голод. Меня заставили глубоко задуматься ведь нельзя душу накормить, напоить материальными благами (едой, деньгами и т.д), ее можно накормить только тем что мы чувствуем это любовь, вера. Все эти чувства сильны и питают нашу душу, а одиночевство ее убивает и чем больше думает человек о материальном тем сильнее истощает его душа и она превратиться вничто, как и сам человек.