М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Милка98806
Милка98806
07.05.2020 18:00 •  Литература

Викторина «никто не забыт, ничто не забыто! » по теме «все для фронта, все для победы! » по . 1-4 классы какой поэт обращается к россии с вопросом: скажи, а сколько ж, сколько ты не спала ночей в полях, в цехах, в забоях, у доменных печей? назовите это произведение? (по 1 ) назовите имя поэта, прославившего в своем стихотворении тружениц тыла сурского края: подгоняет бабушка коня: - ну, прибавь, прибавь-ка шагу, милый! - мать-отчизну от врагов хранят неустанно труженицы тыла. (1 ) к какому «древнему орудию» обращается о. берггольц в одном из своих стихотворений, рассказывая о подвиге жителей блокадного ленинграда? в качестве ответа назовите строки из стихотворения. (1 ) рядом со взрослыми к станкам становились дети: у станка на ящике стоит он, похудевший, в ватнике большом, режет сталь резец из победита, закипает стружка под резцом. назовите автора стихотворения . (1 ) назовите профессию девочки из стихотворения т. черновской: (1 ) малолетка еще, девчонка – только в косах полно седины. …………………………………………….. какой «гостинец» готовил фашистам ваня колосов, герой рассказа сергея алексеева, вместе со своими друзьями-оружейниками? как называется рассказ? (1 ) в одном из своих стихотворений с. михалков рассказывает о судьбе женщины-крестьянки и ее сыновьях: (2 ) косили хлеб. она снопы вязала без устали. ей всё казалось мало! быстрее надо! жаль, не те года! и солнце жгло, и спину ей ломило, и мать-крестьянка людям говорила: «там – сыновья. и хлеб идет туда». а где работал и чем занимался один из её сыновей? этот писатель неоднократно выезжал на фронт. писал очерки и корреспонденции в газету «правда». в 1944 году выпустил книгу «ленинград в дни блокады». кто это? (1 ) герой какого стихотворения говорит фразу «вот закончим мы войну, я тогда и отдохну..» назовите стихотворение и его автора. (2 ) и он, как маленький боец, был с нами в грозный час - он встал к станку, он взял резец и – выполнил заказ. вспомните имя героя стихотворения, о котором идет речь в данном отрывке. назовите стихотворение и автора. (3 ) напишите сочинение на тему: (до 50 ) а) «все для фронта, все для победы» (о трудовом подвиге советского народа). б) мои старшие родственники – участники трудового фронта великой отечественной войны. в) дети войны.

👇
Ответ:
kagger07
kagger07
07.05.2020

1.М. В. Исаковский, «Слово о России»

 

2.Никул Эркай

 

3.В город ломились враги, в броню и железо одеты, 
но с армией вместе встали 
рабочие, школьники, учителя, ополченцы. 
И все, как один, сказали они: 
«Скорее смерть испугается нас, чем мы смерти».

 

4.Николай новоселов

 

5.Почтальока

 

6."Тульские пряники"

 

7.моряк

 

8.Фадеев А А 

 

9.  "Про деда и его соседа" А.Барто

 

10.Орлов Павлуша, С.В Михалков, "Служу Советскому Союзу"

 

 

4,7(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SmOkEnSHit
SmOkEnSHit
07.05.2020

Відповідь:

1 рівень

1) Найбільш шанованими богами ведійського пантеону були Варуна, Індра, Аґні і Сома.

2) Святе Письмо, Священне Писання або Бі́блія, збірник книг, що утворюють Біблію (грец. τά βιβιλία, βιβλία, «вівлія» тобто «збірка книг»; також через місто Бібл, куди завозили папірус) — сукупність текстів різних епох і авторів, яка сприймається всіма християнськими конфесіями як Священне Писання.

3) Основами мусульманства

2 рівень

1) Десять заповідей уособлюють собою набір біблійних принципів, що стосуються моральних настанов та культу, які відіграють фундаментальну роль в юдаїзмі та християнстві. Заповіді містять інструкції поклоніння тільки Богу і святкування вихідного дня, а також заборону на ідолопоклонство, богохульство, вбивство, перелюбство, злодійство, нечесність і заздрість. Різні релігійні групи дотримуються різних інтерпретацій заповідей. Перші три заповіді основною своєю думкою мають на меті возвеличування Бога. З моральної точки зору вони ставлять Бога вище людини і показують, що людина має повністю підкорятись його ідеям. Наступна заповідь говорить про вихідний день, який потрібно використати для шанування Бога (в християнстві — це неділя, а в юдаїзмі — субота). П’ята заповідь містить настанову до шанування своїх батьків, адже кожна людина з часом буде дорослішати та опиниться на місці батьків. Наступні п’ять заповідей сформували основні етично-моральні настанови суспільства. А саме: не вбивати, не заздрити, не красти і так далі. Можна зробити висновок, що загальною моральною настановою заповідей є таке ж ставлення до інших, яке людина хотіла б отримати відносно себе.

2) Структура Корану: 114 розділів (сур), відсутня композиційна єдність. Обсяг Корану: приблизно 500 сторінок тексту, написаного арабською мовою. Сури поділяються на 6219 віршів (айятів). («Та, що відкриває книгу»).

3) У класифікації індуїстських священних текстів веди належать до текстів одкровення — шруті. Кожна Веда має основну частину (Самхіту) та коментарі до неї Брахмани, Араньяки й Упанішади. Ведична література поділяється власне на чотири Веди: Упанішади, Веданта-сутру, Рігведа та Ітіхаси.

Пояснення:

ВІДЬМІТЬ ЯК НАЙКРАЩЕ

4,7(34 оценок)
Ответ:
рыттп
рыттп
07.05.2020
Цей тип тексту покликаний передати характерні ознаки предмета або явища, зробити його «видимим» для того, хто буде читати текст. 
Інструкція
1Напишите введення. Якщо об'єкт опису – це одиничний предмет, назвіть його основну функцію чи роль у середовищі його існування. Якщо об'єкт – явище чи ситуація, в введення можна написати, з чим воно асоціюється або чим привертає увагу в першу чергу.  2Подумайте, що саме робить цей об'єкт впізнаваним. Це можуть бути його якісні характеристики або дії, які в ньому відбуваються циклічно. 3В згідно з виявленням цієї характеристики використовуйте для опису об'єкта в першому випадку – оцінні прикметники, прислівники, образні вислови. У другому випадку це можуть бути дієслова позачасового значення, які характеризують стани об'єкта в різні періоди часу. Також використовуйте вищеназвані прикметники та дієслова у порівняльних конструкціях і складних реченнях. 4Сначала опишіть найбільш суттєві ознаки об'єкта, а потім приступайте до подробиць і дрібниць, доповнюють образ. Опишіть основні характеристики, щоб об'єкт став впізнаваним, а потім використовуйте оригінальні визначення і порівняння, а не ті штампи, які першими приходять на розум. Для опису руху думки гача використовуйте дієслова з нейтральним значенням (бачити, розуміти, помічати і т. д.) 5В завершення опишіть об'єкт короткою ємною фразою – позначте, який результат створюють названі вами ознаки і яке це має значення.
4,4(10 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ