М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
банан116
банан116
02.06.2020 18:43 •  Литература

Як пояснити жар-птиця , піймаьи перо жар птиці.

👇
Ответ:
Polkjjj
Polkjjj
02.06.2020
Ничего не поняла,можно нормально написать ?
4,7(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
JesperWecksell
JesperWecksell
02.06.2020
Отношения савельича и гринева - родственные. это родные люди.  не смотря на то, что савельич - холоп господ гриневых. крепостной. савельич предан петру гриневу беззаветно.  савельич и гринев привязаны к друг другу, настолько, что когда савельичу гринев дает поручение отвезти к батюшке и матушке машу миронову. то савельич скрепя сердце расстается со своим барчуком. более того, савельич готов жизнь отдать за петра гринева. это проявляется во время дуэли гринева со швабриным, он готов закрыть своей грудью пг. и когда петра гринева чуть не казнили во время взятия крепости.  такую любовь называют беззаветной как у савельича к петру гриневу.
4,4(43 оценок)
Ответ:
taaas7107
taaas7107
02.06.2020
1.«Любіть Україну» Сосюра
2.Поетична спадщина Сосюри багата патріотичними мотивами. Вірш Любіть Україну він написав у 1944 році  остаточного визволення України від німецько-фашистських загарбників. Твір є великим проявом безмежної любові поета до рідної Батьківщини і її культури. Імпульсом для написання поезії стали факти цинічного, брутального ставлення компартійних чиновників, шовіністів до української культури. Вірш уперше був опублікований у «Київській правді» та «Літературній газеті». Патріотичний вірш «Любіть Україну!» у 1951 р. став причиною найгостріших звинувачень поета в націоналізмі. В.Сосюру знову перестають друкувати, він живе під прямою загрозою арешту, яка зникає тільки зі смертю Сталіна 1953 року.
 3.Жанр «Любіть Україну»: вірш-посилання
4.Тема «Любіть Україну»: зображення поетичного образу України, її краси її величі.
5.Основна думка: любов до України є едністю з невід’ємних частин духовності людини
6.Художні засоби
Епітети: вишнева Україна, мова солов’їна, хмари пурпурові, весни світлі і щирі
Порівняння — любіть Україну, як сонце любіть, як вітер, і трави, і води, між братніх народів, мов садом рясним, сіяє вона над віками, «як та купина, що горить — не згора»
Метафора «в просторів солодкому чарі»
7.Цей вірш назвичайно красивий.Письменник не сприймав час через неможливість чи небажання визнати пророка у власному домі. За тридцять років до проголошення незалежності України писав поет такі рядки: «Ти власним світом, Україно, сіяти будеш на землі». Тож обов’язково сіятиме, допоки битиметься хоч одне серце патріота. І велика подяка автору ца цей вірш!


4,5(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ