1) Художній конфлікт - це зіткнення, боротьба, на яких побудовано розвиток сюжету в художньому творі; протиріччя як принцип взаємодії між образами літературного (епічного або драматичного) твору. Конфлікт визначає ідейну спрямованість і композиційно організовує художній твір на всіх рівнях, надаючи кожному образу його якісну визначеність в протиставленні іншим образам.
2) Соціальна фантастика — це піджанр наукової фантастики, головний акцент у якому ставиться на розвиток і взаємовідносини у людському суспільстві, менше зацікавлений у присутності технологій та космічної опери і більше у соціологічних побудовах. Іншими словами, соціальна фантастика «обговорює антропологію», а також розмірковує про людську поведінку і взаємодії у суспільстві.
3) ?
4) ?
5) Повість-казка – синтетичний жанровий різновид, що демонструє ознаки двох жанрів фантастичність, неймовірність подій, чарівний хронотоп, вигадані персонажі, атмосфера дива – від казки більший обсяг, багатоепізодність, наявність кількох сюжетних ліній, наявністю великої кількості персонажів.
6) Всі діти люблять казки. А дорослі діти тим більше. Тільки казки у них страшніші і цікавіші. Тут вже Царівною – жабою не здивуєш, і спритні письменники придумали жанр, який допомагає полинути від реальності в казковий світ цілком «дорослого» масштабу. Світ фантастики. Цей жанр, мабуть, один з найдавніших жанрів літератури, адже давньогрецькі міфи і легенди теж належать до фантастичного жанру. До того ж, фантастика дуже різноманітна, включає в себе багато різновидів, зокрема наукову фантастику і фентезі. Схожість назв і те, що в дев’ятнадцятому – двадцятому столітті наукова фантастика отримала величезну популярність, призвело до того, що говорячи про фантастику, ми маємо на увазі наукову фантастику, а фентезі взагалі в окремий жанр не виділяємо. Спробуємо провести грань між двома жанрами фантастики: наукової та фентезі.
Объяснение:
Будь ласка зроби цю відповідь найкращою.
Всегда
Объяснение:
Как-то раз зимой моя мама затеяла уборку. И всё бы было хорошо, ведь она меня не трогала и даже не пыталась привлечь к этому её занятию, но, к сожалению, ничего никогда не проходит гладко. Оказалось, что у нас дома закончилось одно средство, которое маме было нужно для мытья пола и, думаю, продолжать ну нужно, верно? В общем, как вы могли догадаться, она отправила меня в магазин. Так вышло, что то самое средство нельзя было купить в нашем районе, так что мне пришлось идти к остановке дабы успеть на трамвай.
К счастью, трамвай пришёл довольно быстро и ждать не пришлось. Проблемы начались тогда, когда ко мне подошёл кондуктор и попросил проездной. Знаете, так стыдно мне ещё не было. "Боже, где же он? Как я могла его забыть?!" - примерно такие мысли крутились в моей голове в тот момент, ведь этот самый проездной я оставила в другой куртке. На улице холод, мороз, одним словом - ужас. И мысль о том, что меня сейчас выкинут из трамвая на холодную улицу, а до дома мне топать ещё километра два, заставила меня содрогнуться от столь нежелательной перспективы.
Конечно, в мою голову пришла мысль оплатить проезд деньгами, но, как на зло, тогда с собой у меня была только кредитка и так необходимые сейчас деньги требовалось ещё снять. Когда кондуктор начал закипать и ещё раз спросил о проездном, я приготовилась выходить из транспорта, как вдруг с соседнего сидения поднялся парень лет четырнадцати и предложил заплатить за проезд. Честно говоря, мне было несколько неловко, но нежелание выходить из трамвая пересилило всё стеснение.
Кто-то заплатил за меня первый раз, так что я даже не знала, что сказать, кроме обычного " ". Парень проследил за сменой эмоция на моём лице и рассмеялся, говоря о том, что не разорится из-за двадцати рублей, и что он только рад такой замечательной девушке.
Он вышел на следующей же остановке и больше мы не виделись, но эту встречу я уже не забуду.