М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Сенсей14
Сенсей14
03.12.2021 18:12 •  Литература

Сочинение на тему "Объясните причины популярности среди читателей детективного жанра" )​

👇
Ответ:
suxowaalisa
suxowaalisa
03.12.2021

потому что произведения про Детективов, сейчас создали фильмы с разными ролями так же и с произведениями, поэтому Детективный жанр в данное время очень популярное

4,5(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
фыыыы1
фыыыы1
03.12.2021
1. Вільгельм Завойовник, англійський король із 1066 року, походив із Норманської династії. В 1066 висадився в Англії і, розбивши
при Гастингсі військо англосаксонського короля Гарольда II, став англійським королем. Встановив пряму васальну залежність усіх феодалів від короля. У 1051 році Вільгельм відвідав свого родича, англійського короля Едуарда, і після цього стверджував, що бездітний Едуард під час побачення призначив його своїм наступником, хоча таке призначення без згоди уітенагемота не мало законної сили. В 1066, коли Едуард помер і його місце заступив чоловік сестри Гарольд II, Вільгельм заявив про свої права, посилаючись на родинні зв’язки із Едуардом та його усне призначення. Плани Вільгельма були підтримані папою Александром II. Віль-гельм зібрав військо рицарів та простих воїнів чисельністю 60 000 і 29 вересня 1066 висадився на англійський берег. 14 жовтня 1066 в битві при Гастингсі він розбив військо Гарольда II і оголосив себе королем Англії. Разом із ним на англійську землю подалися сотні норманських феодалів, нещадно грабуючи замки англосаксонців, насаджуючи свої порядки, нещадно гноблячи місцевих селян. Вільгельм жорстоко придушував повстання англосаксів проти насилля норманів.
2.не можу знайти
3. Ровена – знатна саксонка, її опікав Седрік Ротервудський, вона онука короля Альфреда Великого. Опікун обожнює її, ні в чому їй не відмовляє і пов’язує з нею свої надії на відновлення влади саксів. Через це він навіть виганяє свого сина і позбавляє його спадку. Однак Ровена рішуче протистоїть шлюбові без любові з нащадком князівського роду Альтестаном. Леді Ровена гарна, знає собі ціну, але не пихата. Має почуття власної гідності, вона добра, розумна, вміє поводитися в товаристві
4. Згодом сторож звітував, що прибули пріор Еймер та храмовник Бріан де Буагільбер, які просили тана дати їм можливість переночувати в його замку.
Седрік прийняв неочікуваних гостей.
5. Це розумний та багатий єврей, який дуже дорожить своєю дочкою. Вона – основне його багатство, хоча він цінує і гроші. Він потрапляє у замок Седріка, та один з гостей наказує напасти на нього, коли той покине замок. Таємничий паломник рятує його, за що Іссак допомагає йому опинитися на турнірі. Шкодує не за пораненим лицарем, а за пошкодженими обладунками. У героя є велике багатство, можливість утримувати у фінансовій залежності сильних людей. Та він боїться усе втратити.
4,5(17 оценок)
Ответ:
Kiberyblydok23
Kiberyblydok23
03.12.2021

Вальтер Скотт — одне із найвідоміших імен у світовій літературі.

Свою літературну діяльність він розпочав як автор поем і балад, які зробили його одним із найбільш популярних і улюблених поетів Великобританії. Проте в історію літератури він увійшов насамперед як творець жанру історичного роману. Уперше в світовій літературі Вальтер Скотт створив роман про минуле з погляду сучасності, оцінюючи та досліджуючи минуле на основі досвіду і знань, набутих людством. Саме таким є роман "Айвенго", який відкриває цілий цикл романів з історії Англії на різних етапах. Він розповідає про часи володарювання короля Річарда Левове Серце, про ті далекі й буремні роки, коли Англія ще тільки почала формуватися як держава, зображує національний розбрат, інтриги, що панували у тодішній Англії, політичні міжусобиці, тяжке становище низів. Звичайно, роман пронизує сюжетна лінія кохання та сімейних негараздів. Проте за приватною сімейною ситуацією проступає зіткнення не тільки особистих, а й політичних інтересів, різних суспільних позицій.

Серед цього розбрату, сварок, непорозуміння, жорстокості, безладдя й інтриг яскравим променем висвітлюється образ головного героя роману — Вілфреда Айвенго.

Він належить до шанованого старовинного роду саксів. Батько його — Седрик — справжній патріот, щира, смілива й чесна людина. Незважаючи на те що Айвенго ще дуже молодий, ніхто з його однолітків не зумів перевершити його у мистецтві володіння зброєю. Він бере участь у всіх лицарських турнірах, відстоюючи честь і справедливість. Айвенго усім серцем покохав леді Ровену — вихованку свого батька, але той мав намір одружити її з Ательстаном Конінсбурзьким, недалеким, тупим нащадком королівського роду, бо хотів поставити його на чолі визвольного руху саксів. Ательстан викликає у багатьох людей недовіру, тому й вирішує Седрик одружити його з останньою представницею роду короля Альфреда — леді Ровеною. Але леді Ровена покохала Айвенго, який відповідав їй взаємністю. І тоді розгніваний Седрик позбавив свого сина Айвенго спадщини й вигнав його з дому. Вілфред стає лицарем, вірно служить королю Річарду, захищає честь короля і його хоробрих воїнів, коли після хрестового походу таємно з'являється у рідному домі в одязі паломника. Від імені Айвенго він приймає виклик від гордовитого, пихатого храмовника Бріана де Буагельберга. Людина виключно чесна й порядна, Айвенго попереджає про небезпеку єврея Ісаака, з яким хотів розправитись. Бріан де Буагельберг і допомагає йому вийти із замку й дістатися до безпечного місця. Дякуючи Айвенго за порятунок, Ісаак дає йому адресу свого друга, який може забезпечити лицаря конем, спорядженням, щоб той мав змогу взяти участь у лицарському турнірі при Ашбі. Цей турнір збирав усіх найкращих англійських лицарів. Проводився він у присутності принца Джона.

4,6(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ