М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ульяна540
ульяна540
19.08.2020 05:42 •  Литература

Ві За дурну відповідь - бан.

На прикладі повісті «Шинель» розкрийте особливості зобра-
ження М. Гоголем «маленької людини»
• ​

👇
Ответ:
9989744524081
9989744524081
19.08.2020

Проблема «маленької людини» проходить червоною ниткою по циклу «Петербурзькі повісті» Миколи Гоголя. Письменника обурювало те, як сильні і багаті люди могли образити просту людину. При цьому це вважалося правилами хорошого тону.

Варто відзначити, що образ «маленької людини» був не новий для російської літератури, але найбільш яскраво він був розкритий в повісті «Шинель».

Вираз «маленька людина» не варто сприймати в прямому сенсі. Він може бути застосований до дрібних чиновників, які не володіли багатством, соціальним статусом і були мовчазною «сірої» масою. Крім усього іншого, «маленька людина» володіє мізерним внутрішнім світом.

Головний герой повісті «Шинель» – Акакій Башмачкіна, будучи дрібним чиновником, навіть не замислювався над своєю діяльністю.

Він з дня в день переписує папери. Акакія хвилюють лише рівні рядки. Більш того, він ні чого більше не вміє. Коли потрібно проявити ініціативу, він просто говорив: «Ні, краще дайте я перепишу що-небудь».

Найстрашніше те, що головний герой не намагається щось змінити в своєму житті. Часом складається враження, що Башмачкін сам не розуміє, навіщо він живе.

 

Сенсом його життя стала нова шинель. Щоб придбати нову річ, він півроку відмовляв собі у всьому, збираючи необхідну суму грошей. Купівля шинелі стала для нього справжнім святом, можливо, єдиним в його житті. А крадіжка настільки цінної для нього шинелі, обернулася трагедією.

Ніхто з його оточення навіть не намагався зрозуміти Акакія Акакійовича, а тим більше, чимось до . Його смерть помітили тільки на четвертий день.

Повість «Шинель» змушує задуматися про те, що і в нашому суспільстві є такі «маленькі люди». Вони також ображені і не зрозумілі.

Гоголь, показуючи таке безсердечне суспільство, спробував донести до нас думку про таких людей. Ми повинні навчитися звертати на них увагу і протягувати руку до .

Варто відзначити, що жартуючи над такими людьми, ми прекрасно усвідомлюємо свої вчинки, але розуміючи їхню ницість, продовжуємо здійснювати. Іноді ми каємося, іноді – ні.

Кінцівка повісті «Шинель» показала нам, що навіть маленькі люди вміють постояти за себе. Привид Башмачкіна заспокоюється тільки тоді, коли мстить генералу, який образив його. Це і є кульмінаційним моментом повісті, моментом, коли восторжествувала справедливість.

Актуальність повісті Гоголя «Шинель» полягає в тому, що вона змушує задуматися над проблемою «маленької людини» в сучасному суспільстві та оцінити свої вчинки щодо таких людей.

Объяснение:

4,6(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
BANDOLEROS
BANDOLEROS
19.08.2020

Первая встреча Наташи и Андрея произошла на балу. Наташа боялась, что ее никто не пригласит, но Пьер , заметив ее волнение, подсказал Болконскому и Андрей стал танцевать с нашей героиней. Потом Болконский стал замечать, что совсем юная Наташа все больше нравится ему. Он решил просить ее руки, но решено было отложить свадьбу. Андрей уехал . Растерявшаяся невеста всё время плакала, затем покоритель дамских сердец Анатоль Курагин уговорил Наташу сбежать с ним. Свадьба расстроилась. Трудно было князю понять, отчего его невеста так поступила. А она была молода, неопытна, не умела отличать искренние чувства от позерства. Спустя какое-то время наш герой поймет Наташу. Она будет ухаживать за ним, когда Андрей будет при смерти.

Трудно сказать, что было бы дальше, ибо смерть разлучила влюбленных.

4,7(57 оценок)
Ответ:
adolshinavika
adolshinavika
19.08.2020
Без труда - не вынешь и рыбки из пруда  Без пословиц не проживешь  точно и справедливо сказано народом. В краткой, образной форме они отражают все стороны человеческой жизни. В них заключены вековая мудрость, красота и сила русской речи.
При знакомстве детей с пословицами особое значение придается пониманию меткости точности их язка осмыслению прямого и переносного смысла. Важно, чтобы дети смогли потом использовать их в своей речи.
Пословицы характеризуются емкостью содержания поэтому применимы к множеству сходных ситуаций. Но только в речи они приобретают конкретный смысл. Это позволяет эффективно использовать их при обучении детей творческому рассказыванию. Получившиеся рассказы записываются создаются книги которые украшаются детскими рисунками фотографиями
Работа над пословицами не должна ограничиваться только занятиями К ним необходимо обращаться постоянно. Они обогащают нашу речь, придают языку особую остроту, силу и выразительность
4,7(58 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ