Мысль о тяжелом труде землепашца подчеркнута сравнением двух образов: Микулы Селяниновича и князя Вольги. Князь Вольга превращаться в птицу-сокола, щуку-рыбу и серого волка, действительно слабее Микулы Селяниновича. Уважение к Микуле подчеркнуто даже в самом назывании былины. Прочитав былину, невольно задаешься вопросом: чему же посвящена данная былина? Безусловно, тяжелому крестьянскому труду.
Кто главный ее герой? Конечно, Микула. В силе с ним не может сравниться даже целая хоробрая дружинушка князя Вольги.
За что же проникся уважением Вольга Святославович к Микуле?За работо справедливость и за учтивые слова. После рассказа пахаря о разбойниках, которые поджидают Вольгу на пути, тот понял, что одному ему с мужиками не справиться. За труд, за справедливость и уважение мужики прозвали Микулу Микулой Селяниновичем.
А как же одет пахарь? Одет он не для крестьянской работы, а как знатный и богатый боярин.
Відповідь:
Давайте спочатку розберемо, що таке шляхетність. Шляхетність- це риса характеру притаманна кожній людині. Але, не кожен може це зрозуміти. Одже, людина яка відчуває в собі ці якості, має як правило, спокійний, урівноважений характер. Гарні манери та поведінку. Але трапляється так ,що людина має ці якості, але не відчуває себе шляхетною. Стає питання: Чи легко стати шляхетною? Легко чи важко кожна людина має відчути особисто. Шляхетною може стати людина, яка з народження має такі риси. Адже люди яким притаманні інші риси, цого не робитимуть, так як , у них інші приорітети.
Пояснення:
Якось так. Може ще щось добавите від себе.