М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maral1505
maral1505
06.11.2022 20:49 •  Литература

. Зарубіжна 9- клас Вот вопрос. У чому полягає нещастя родини Хельмерів (Твір Ляльковий дім) Відповідь дати зв'язним текстом.

👇
Ответ:
Чискейк
Чискейк
06.11.2022

Будинок, в якому живуть Нора, Торвальд і їх діти, на перший погляд здається ідеальним. Але це лише перше враження, і в даному випадку воно в повністю оманливе. Незважаючи на удаваний затишок і існуючу гармонію, насправді, все виявляється зовсім не так, як здається. Старання Нори оцінюються не так, як їй того хотілося б. Автор описує ситуацію таким чином, ніби Торвальд сприймає свою дружину не як людину зі своїми проблемами, переживаннями і хвилюваннями, а скоріше як ляльку, яка заточена в його ляльковому домі. Він чекає від неї безумовного послуху, хоче, щоб вона служила в якості його ляльки, яку не соромнопоказати друзям та знайомим. Він не хоче припускати, що в цих відносинах вона може вчинити не так, як йому подобається, і він не готовий йти їй на поступки.

Втім, варто відзначити, що в даному творі зображена історія, яка не має так багато спільного з реальним життям. Якщо проводити паралелі з реальністю, то слід зазначити, що такі різні люди, як Нора і Торвальд, рідко починають жити разом. Це так тому, що вже на самих ранніх етапах відносин люди починають обмінюватися інформацією про себе для того, щоб точно дізнатися, чи підходять вони один одному. Виходячи з цього, я б також міг припустити, що сімейне життя в сім’ї Хельмерів не склалося не тому, що чоловік не хотів розуміти дружину, а, швидше через те, що Нора і Торвальд – це просто занадто різні люди, які й не могли стати щасливими разом з причини того, що просто не підходять один одному. Саме те, що Нора в результаті пішла, це швидше позитивний момент, адже в подальшому вони зможуть знайти собі таку пару, яка їм дійсно підходить.

Автор у своєму творі як би натякає читачеві на те, що у відсутності сімейного щастя винен Торвальд, чоловік Нори. Я ж дотримуюся дещо відмінної думки. Звичайно, Торвальд не був ідеальним, тим не менш, він, як і Нора, зміг би знайти собі підходящу пару, а між собою вони зійшлися даремно. Головна причина відсутності щастя в парі – несумісність між чоловіком і дружиною.

4,8(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Alexy7406
Alexy7406
06.11.2022
Автор рассказывет о жизни князя Серебрянного. Видно, что молодому воеводе приходится всё лихо верстать. Он, преодолевая трудности, постепенно в ходе испытаний, преподнесённых ему судьбой, крепчает и становится человеком с сильной волей и могучим духом.

Главные герои:
1. Серебрянный
2. Иван Грозный
3. Морозов
4. Жена Морозова - Елена
5. Малюта Скуратов

Я думаю автор выразил наше сокровенное желание, на проивол власти ответить террором и таким образом вроде как бы установить попранную справедливость - опыт всех революций показывает ошибочность такого пути, Пушкин писал Не дай бог увидеть русский бунт бессмыленный и жестокий! Символичность того момента когда умерающий Кудеяр говорит мальчику - Имя Кудеяра не должно умереть! Это как бы напоминание Власти о том что найдётся тот кто кинет ей вызов! Книга написана очень красиво и очень легко читаеться!
4,6(82 оценок)
Ответ:
киокочан1
киокочан1
06.11.2022
Интерес гоголя  к тематике (из жизни эпохи европейского средневековья  автор   имел уже незаконченную драму "альфред") в повести "тарас бульба" (1835) - это уже не мифологизация прошлого, что было приоритетным явлением не только в фольклорных произведениях, но преимущественно и в    пор романтизма. собственно "тараса бульбы" лишь в героико-пафосном воспроизведении прошлого, в восприятии того романтизма, который не мифологизировал трагическое прошлое, не противопоставлял правду художественную правде , приближаясь к реалистическому осмыслению действительности: миф как эстетичная категория уступал типизации - как образов, так и обстоятельств.
4,4(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ