М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mary556681p04ty3
mary556681p04ty3
08.07.2020 16:47 •  Литература

Начертите три угла первый равный 90⁰ второй меньше первого на 40⁰,а третий на 40⁰градусов больше чем первого Запишите вид каждого угла.​

👇
Ответ:
SASA7609508
SASA7609508
08.07.2020

Объяснение:

Первый - прямоугольный

Второй - 90-40=50°, остроугольный

Третий - 90+40=130°, тупоугольный

4,5(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Суеверие
Суеверие
08.07.2020

1) Каковы самые важные достижения человечества на пути технического прогресса?

2) Какие технические инновации относятся к "второстепенным"?

3) Почему телескоп, микроскоп, очки или компас относят к " второстепенным" инновациям?

4) В какой науке техническим открытиями может быть придано исключительное значение?

5) Что такое наука?

6) В чём цель науки?

7) Чьи научные открытия нанесли непоправимый ущерб цивилизации?

8)Какой вклад в науку внесли ученые:Карл Маркс, Чарльз Дарвин, Альберт Эйнштейн и Зигмунд Фрейд?

9)На какие два вида делится наука?

10)В чём состоит суть информационной войны?

11) Почему творения изобретателей, пришедших к цели благодаря практическому опыту, принесли человечеству гораздо больше пользы?

12) Каков вклад в науку ученых:Белла, Майкла Фарадея,Теслы, Ватта, Дизеля?

13)Каковы основные потребности человека?

14) Без чего нельзя представить современную цивилизацию?

15)Можно ли представить современный мир без телевидения, без кино, самолетов, подводных лодок, ядерных реакторов и лазеров?

4,7(88 оценок)
Ответ:
esya14
esya14
08.07.2020

Молода неаполітанська вдова Діана перебуває в сум’ятті: її серцем заволодів секретар Теодоро. Намагаючись розібратися в почуття, графиня де Бельфлор зызнається собі, що якби цей розумний, красивий чоловік був від народження знатним, то вона дозволила б йому наблизитися до себе. Ситуація ускладнюється тим, що Теодоро симпатизує служниці Марселі: справа явно йде до весілля. Спроби впоратися з любов’ю Діані не вдаються: від імені неіснуючої римської подруги вона пише листа-зізнання Теодоро оцінити послання і переписати його «своєю рукою». Молода людина здогадується про справжні причини, що стоять за листом, але в той же час усвідомлює, що між ним і графинею – прірва. Дістається і Марселі: знемагаючи від ревнощів, Діана наказує замкнути служницю на кілька днів у своїй опочивальні.

Для Теодоро наступають важкі дні: графиня то дає йому надію, то жорстко відштовхує. Його відносини з Марсель руйнуються, і дівчина в помсту намагається наблизити до себе слугу Фабьо. У якийсь момент Теодоро не витримує і вихлюпує на господиню все накопичені емоції, дорікаючи її в тому, що графиня поводиться, як собака на сіні. Розмова на підвищених тонах закінчується ляпасами, якими Діана «нагороджує» свого секретаря гає за цією сценою граф Федеріко – один з шанувальників графині – він розуміє, що за спалахом Діаніниної люті стоїть пристрасть.

Граф Федеріко і маркіз Рікардо, давно і марно намагаються розтопити крижане серце молодої вдови, вирішують, що фаворита Діани потрібно прибрати з дороги. Вибравши на роль «головоріза» слугу Трістана, вони пропонують йому триста ескудо за вбивство Теодоро. Трістан з готовністю бере завдаток і негайно повідомляє товаришеві про підступний задум поклонників графині. Теодоро вирішує покинути палац Діани; прийшовши до пані, він дозволу виїхати в Іспанію. Графиня, сподіваючись, що розставання до й позбутися від серцевих мук, визнає його намір розсудливим. Але прощання затягується: Діана то Теодоро піти, то знову повертає.

Тим часом Трістан приступає до реалізації плану, який, за його задумом, повинен з’єднати графиню і секретаря. Він прямує до палацу старого графа Лудовіко. Двадцять років тому граф відправив на Мальту єдиного сина на ім’я Теодоро; хлопчик потрапив в полон до маврів, і з тих пір старий нічого про нього не чув. Представившись Лудовико грецьким купцем, Трістан повідомляє, що його син, який пережив багато пригод, знаходиться в будинку графині де Бельфлор. Лудовико негайно відправляється до палацу Діани. Побачивши Теодоро, він впізнає в ньому себе в юнацькі роки і оголошує спадкоємцем усіх своїх володінь. Секретар збентежений і розгублений; залишившись наодинці з Діаною, він зізнається, що історію з знайденим сином придумав Трістан. Однак для графині це вже не має значення: вона радіє тому, що між ними більше немає станових бар’єрів, і повідомляє всім оточуючим, що відтепер Теодоро – граф і її чоловік.

4,5(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ